17.06 Миколаївські фрішники та фрі-френди відвідали виставу-комедію «Божевільна ніч або одруження Пігдена»

Share

«Весь світ – театр, а люди в ньому актори» Вільям Шекспір

Вечір п’ятниці 17.06 фрішники та фрі-френди провели в Миколаївському художньому російському драматичному театрі. Театр – мистецтво століть, воно справжнє, де немає можливості зняти другий дубль, вирізати зайвий кадр і змонтувати спецефекти. Напевно, тому перегляд вистави залишає стільки живих та гарних вражень. Саме цього ми чекали від вистави. І наші очікування виправдалися з лишком!

Збиралися ми довго, але весело. Були новеньки та більш «досвідчені» фрішники, проте усім щиро та приємно зустрічали . Потім був розподіл квитків і от … «третій дзвоник, будь ласка, займіть свої місця в залі». Море емоцій, які виникають «тут і зараз», позитиву й гарного настрою – ось що чекало на нас після початку спектаклю. Комедія «Божевільна ніч або одруження Пігдена» якнайкраще підходить для прохолодного літнього вечора та компанії молодих, активних людей.

Якщо сміх продовжує життя, то нам дуже пощастило, бо актори дійсно постаралися та виступили пречудово! Ще довго вечірня Набережна слухала наші враження про побачене, про гру акторів, театр, та й просто про життя! Однак пора вже йти додому.

Що ж особливого було в цьому вечорі? Емоції і бажання відвідати «рідний» театр ще не один раз!

Дякую Вам, друзі, за чудовий вечір!

Організатор цього чудового візиту до театру Миколаївська ФРІшниця Інна Юрина

2 thoughts on “17.06 Миколаївські фрішники та фрі-френди відвідали виставу-комедію «Божевільна ніч або одруження Пігдена»

  1. Ви мабуть з глузду зовсім зїхали. таку “неновину” ставини у новини! ще б написали, що ви пішли піцци поїли та пообідали і випили.
    робіть речі для сусіпльства, створюйте продукти роботи, ато пишите фігню всіляку

  2. Друже! Це внутрішній захід, про який теж варто писати і говорити! У ФРІ величезну роль відіграють цінності.
    А такі візити до театру якраз згуртовують та прищеплюють любов до мистецтва. Це дуже потрібно для побудови справжньої організації. А організація – для суспільства, адже вона “робить людей, які роблять суспільно корисні проекти”.

Залишити відповідь