Школа громадського лідера «Ми самі будуємо своє майбутнє»

Share

10 травня (вівторок) о 17:00 в 302 аудиторії нового корпусу Миколаївського державного аграрного університету (вул. Паризької Комуни, 3) відбулася презентація Школи громадського лідера «Ми самі будуємо своє майбутнє».
На презентації тренери та організатори надали детальну інформацію про ШГЛ «Ми самі будуємо своє майбутнє», мета якої – надати молоді Миколаєва знання, вміння та навички з тем «Нові медіа – нові можливості», «Проектний менеджмент від А до Я», «Тренерство – потужний інструмент для розвитку себе та інших», впроваджуючи систему освіти, спрямовану на вільний вибір аудиторією програми навчання, методом проведення семінарів, тренінгів.

Координатор кожної з трьох програм представив свою програму та тренерів, які будуть вести тренінги у рамках цієї програми.

Навчання триватиме з 15 травня до 16 червня. За цей час будуть надані 23 тренінги, за напрямами:

– «Нові медіа – нові можливості» (формування знань роботи з нью-медіа, соціальними мережами, підвищення рівня використання інтернет-ресурсів),

– «Проектний менеджмент від А до Я» (набуття навичок складання та реалізації проектів, формування команди для їх реалізації та пошуку ресурсів),

– «Тренерство – потужний інструмент для розвитку себе та інших» (надання технічних метод з проведення тренінгів).

Для участі у ШГЛ потрібно зареєструватися за : посиланням або зателефонувати за тел. 0630492100, 0961058980, о5о3940689.

Організаторами  є члени Миколаївської міської молодіжної громадської організації «Фундація Регіональних Ініціатив». Партнери: МОГО «Творити Добро», профспілковий комітет МДАУ. Проект реалізовується за підтримки Управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївського міськвиконкому.

Залишити відповідь