Молодь вимагає повернути молодіжну політику! Чи відновлять Міністерство без Табачника?

Share

Національний комітет громадянської кампанії  «МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!» звернувся до Президента України  з ініціативою створення центрального органу виконавчої влади з питань молодіжної політики з прямим підпорядкуванням Уряду. Молодь також вирішила прийти на День гніву, який організовується 14 травня.

МВАРТА вирішила розпочати тиск на Уряд і заручитися підтримкою Президента. «Вимушені констатувати, що політика щодо молоді і надалі залишається лише декларативно визнаним державним пріоритетом. Великі сподівання ми покладаємо на закінчення адміністративної реформи, яка повинна надати новий імпульс для розвитку державної політики щодо молоді. Й надалі залишаємось переконаними, що необхідно створення конкретно визначеного центрального органу виконавчої влади у справах молоді. Таким би центральним органом виконавчої влади могло б стати Державне агентство з питань молодіжної політики та спорту з прямим підпорядкуванням Кабінету Міністрів України»  йдеться у зверненні молоді до В.Януковича.

Окрім того, молодіжні організації на своєму зібранні вирішили прийти на День гніву, який організовується 14 травня. На відміну від інших громадських організацій, молоді люди наголошують на тому, що політичні сили повинні реалізовувати власні передвиборчі зобов’язання перед нами або публічно відмовлятися від якоїсь частини з них, визнаючи свої ж помилки та безпідставний популізм.

Коментує Олександр Солонтай, член національного комітету від Всеукраїнської організації «Фундація Регіональних Ініціатив» (ФРІ): «Ми, як активна частина суспільства, повинні на весь голос заявити, що нинішній шлях влади безперспективний. На прикладі життя молоді в Україні кампанія МВАРТА може це довести. Хоча самій молоді нічого доводити давно не потрібно, і так все зрозуміло… Але мине мовчимо, і мовчати не будемо. Якщо наша країна будується не для сучасних молодих громадян, то для кого? Нажаль, зараз в Україні мова йде про «псевдореформи». Приклад з ліквідацією міністерства молоді і відсутністю конкретного органу відповідального за реалізацію державних молодіжних завдань, ще один яскравий тому доказ».

Контакти:

oleksandr.solontay@gmail.com

тел. 050-372-5-100

www.mvarta.org.ua

Заклик до організаторів Дня гніву 14 травня – https://fri.com.ua/?p=9864

Залишити відповідь