Зустріч з В.Кириченком: “Уніж, як форма творення ефективного патріотичного середовища”

Share
Зустріч з В.Кириченком
Зустріч з В.Кириченком

КМО ВМГО “ФРІ” та Мистецька агенція “Наш Формат” запрошують: 9 КВІТНЯ О 14:30 у конференц-залі Міжнародного Центру національного відродження (м. Київ, вул. Ярославів вал, 9) відбудеться відкрита зустріч з Владиславом Кириченко, засновником  Мистецької агенції «Наш Формат» та дійсним членом й засновником «Українського наукового клубу» Уніж – це територія селекції та гартування нової української еліти. Конкурентної, ефективної, чесної. Цього року в Уніжі плануються такі заходи: волонтерка з 30 по 10 травня  – де відбудуться зустрічі з громадськими діячами, бізнесменами та митцями.

Орієнтовна кількість учасників волонтерки 60 людей. Також в Уніжі планується проведенні фестивалю АРТ-поле, який розпочнеться 12 липня.

ДОВІДКА:

Владислав Кириченко, народився 1 листопада 1968 року в м. Горлівка Донецької області. В 16 років поїхав на навчання до Москви. Закінчив біологічний факультет МДУ ім. Ломоносова. Проходив службу у Монголії. У 1992 році почав власний бізнес в Росії.

В 2003 почав працювати в Україні.

В 2007 році заснував Мистецьку агенцію «Наш Формат» та Український Науковий клуб.

Меценат.

Постійно бере участь в організації українських фестивалів: «Уніж – фестиваль українського формату», «Шешори», «Арт-поле», «Мазепа-fest» та ін.

Детальніше: http://www.unizh.com.ua

Якщо у вас з`явились запитання щодо участі і не тільки, звертайтесь:

Таміла Ташева: 067-67-97-976

Катерина Дідик: 096-306-31-37


Залишити відповідь