плато Демерджи

“Прорив ініціативи – 2011”. ФРІ-похід в Крим.

Share
плато Демерджи
Прорив Ініціативи

Львівська ФРІ із задоволенням повідомляє, що за співпраці із ТК “Барс” організовано похід по Кримському п-ву під назвою “Прорив ініціативи”, який триватиме з 30 квітня по 2 травня 2011 року. Цей захід буде проведено з метою згуртування ФРІшників, командотворення в екстремальних гірських умовах, неформального спілкування та просто відпочинку. Професійні інструктори підготували два варіанти маршруту і будуть супроводжувати нас у поході. Місцевість неймовірної  краси, в чому ви зможете переконатися на власні очі, тому ми, мабуть, будемо не єдиною групою, що буде там проводити свій вільний час на  травневі свята :)

У вас також буде можливість ходити в печери:

  • Ти колись був у печерах? де не заасфальтовані сходинки? І ти себе відчуваєш її першовідкривачем? І спостерігаєш за сталактитами і сталагмітами, які росли до твого довгоочікуваного приходу сотні років?
  • Ти підкоряв вершини, де хмари пливуть нижче ніж ти знаходишся? Давно хотів себе відчути на Олімпі? Подивитися на хребти Криму, які далечіють?

Якщо хоча б одна відповідь “так” – тобі до нас! Додаємо фотографії, щоб Ви могли переконатися, де ваші очі будуть радіти цій неймовірній красі :)

Щодо вартості походу, то наразі Львівська ФРІ та керівництво Всеукраїнської ФРІ працюють над зменшенням витрат кожного учасника, тому кінцева вартість буде меншою. Максимальна вартість участі – 100 грн. (харчування, транспорт по території Криму та дозвіл на перебування в заповідниках). Ви також можете долучитися до фондрайзингу для походу у своєму місті. Кількість місць обмежена, тому покваптеся зі зголошенням! Подаруйте собі незабутні травневі свята у дружньому ФРІшному колі. Форму-заявку можете заповнити за цим лінком.

Із весняними ініціативами на приємний відпочинок, Ярина Горинь yarysiag@gmail.com 093 9269349

2 thoughts on ““Прорив ініціативи – 2011”. ФРІ-похід в Крим.

  1. АААААААААААААААААААА
    Це буде круто!!!
    Дякую, Ярисю, що ініціювала та організовуєш!

  2. реєстрація вже розпочата! Сподіваюся, що ви також приєднаєтеся до нашого заходу (:
    …я за всіма так скучила… (:

Залишити відповідь