Перепочинок в боротьбі. Семінар “МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ”

Share

Як відомо, 16-17 квітня у м. Львові Інститут Політичної Освіти та національний комітет громадянської кампанії «МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає» провів всеукраїнський семінар в рамках проекту «Транснаціональна мережа з захисту прав призовників: захист молоді в ситуації державної дискримінації», що реалізується в Україні ГО «Центр Громадянських Свобод» за фінансової підтримки Європейської Комісії.

“Ми підтримали ініціативу Інституту Політичної Освіти та нацкомітету МВАРТА в проведенні навчань, адже вважаємо, що саме молодіжний рух є тією громадською силою, яка здатна домогтися перетворень в реформуванні української армії. Наразі, молодіжні організації проявили себе як надійні партнери в захисті прав молоді, і в подальшому ми плануємо нарощувати нашу співпрацю, зокрема фінансово підтримувати міні-заходи в рамках проекту” – заявила Олександра Матвійчук, Голова правління ГО “Центр громадянських свобод”.

Для участі семінарі були запрошені молоді лідери, які в конкурсному відборі виклали концепції заходів, які вони планують провести у власному місті (загальна тема – «Мир та безпека»). Із тематиками майбутніх заходів: просвітництво призовної та іншої молоді; реформування збройних сил; зміна правил призову; просування демократичної моделі альтернативної служби; захист військовослужбовців строкової служби; пропаганда ідей миротворчості, тощо.

“Для молодіжного руху участь в такому навчанні, це перепочинок  в постійній боротьбі, яку ведуть молодіжні організації за покращення життя молоді нашої країни. А крім того, завершити реформування армії, це справа, за яку з перемінними успіхами змагається молодіжний рух з моменту його створення. Наразі наші успіхи скромні, але вони є!” – заявляє Голова Ради Старійшин ФРІ Михайло Лебедь, один з тренерів семінару, що вчора завершився у Львові.

В рамках загальної реалізації проекту учасники семінару мають в квітні-травні провести міні-захід у своїх містах (областях) за підтримки ГК МВАРТА та ГО «Центр Громадянських Свобод», стати учасником громадянського форуму у м.Києві в травні 2011 року та презентувати результати проведеного заходу.

Всі, хто бажають запропонувати власні ідеї щодо проведення міні-акцій в розвиток цієї та інших тематик ГК МВАРТА, можуть надіслати власну ідею або листа на електронну пошту oleksandr.solontay@gmail.com. Ідеї та пропозиції всіх бажаючих будуть використані учасниками ГК МВАРТА та молодіжними організаціями, які підтримують ідеї та засади кампанії.

Запрошуємо до співпраці !

Додаткові контакти: тeл. (050) 372-5-100, Олександр Солонтай, член Національного комітету, експерт, www.mvarta.org.ua

Залишити відповідь