30 дітей – 30 ідей. Вибухові ініціативи Ганнівки

Share
Тренінг у Ганнівці
Тренінг у Ганнівці

Обережно! Поруч народжуються ініціативи!

Небезпечно для пасивних!

13-го квітня відбувся підготовчий тренінг в рамках Євроавтобусу у селищі Ганнівка, Донецької області.

Суворий шахтарський край стурбували тренери з Харкова, що приїхали заряджати ініціативами. Яке ж було їхнє здивування, коли вони побачили, що ініціативами заряджатимуть їх: місцева молодь Ганнівської школи, що взяла участь у тренінгу запропонувала чудові ініціативи до проведення Дня Європи у Ганнівці. Середи них євро-байк-шоу та фестиваль європейської пісні. Для проведення Євротолоки було запропоновано спорудження альтанки- автобусного пристанку для школярів, що знаходитиметься біля школи і буде виконана у етномотивах. Спеціально запрошений тренер з Харкова, архітектр за освітою відразу ж презентуала проект альтанки, а молодь підтримала його з великим ентузіазмом!

Зазначимо, що у молоді Ганнівської шкколи відразу ж виникла пропозиція щодо менторського проекту для членів екіпажу Євроавтобусу із ЄС: ідея створення молодіжного історичного центру в якому будуть реалізовані усі побажання молоді: танцювальна та спортивна зали, кіноклуб, музична студія, клуби за захопленнями.

Відзначимо, що школа Ганнівки має чудовий комп’ютерний клас, що дозволятиме реалізовувати менторську програму учасникам із ЄС.

Очікуємо нових приємностей від місцевої ініціативної молоді ;)


One thought on “30 дітей – 30 ідей. Вибухові ініціативи Ганнівки

Залишити відповідь