Моя хата – НЕ з краю!

Share
Mоя хатa не з краю!

На ці та багато інших запитань спробують дати відповідь представники Міжнародної Спостережної Місії Комітету Міжнародного Контролю за ситуацією з правами людини в Республіці Білорусь Марія Ясеновська, Антон Голобородько та Керівник Інформаційного центру Комітету Міжнародного Контролю Вікторія Бабій на зустрічі «Моя хата не з краю», що відбудеться 7 квітня о 19:00 в приміщенні Арткафе «Остання Барикада» (Сумська 73/75).

Запрошуються усі хто не вважає, що світ обмежений кордонами України!

Нагадаємо, що після виборів президента Білорусі, 19 грудня 2010 року в Мінське відбувся мирний мітинг, учасники якого стверджували, що під час підрахунку голосів мали місце масові фальсифікації результатів голосування. Силами загонів «спецназу» мітинг було розігнано, а на громадських активістів, журналістів і правозахисників почали тиснути, заарештовувати, проводити обшуку в офісах і квартирах, що супроводжувались конфіскацією оргтехніки та особистих речей.

У відповідь на ці події громадським і правозахисними організаціями простору ОБСЄ було створено «Комітет міжнародного контролю за дотриманнями прав людини в Білорусі», в членом якого стала і ВМГО «ФРІ». Комітетом було створено постійно діючий орган «Міжнародна Спостережна Місія», яка і до сьогодні знаходиться в Білорусі. Комітет і місія відмовились коментувати результати виборів, їхні основна мета спостерігати і об’єктивно висвітлювати стан дотримання прав людини в Білорусі, а також розробляти рекомендації, щодо можливих варіантів покращення ситуації.

Залишити відповідь