Луцьк звільняли від пластику

Share

Луцька ФРІ прибирала своє місто
Луцька ФРІ прибирала своє місто

Організатори акції «Зробимо Луцьк чистим!», одними з яких є луцькі ФРІшники, вирішили об’єднати зусилля та зробити на передодні заходу флешмоб під назвою «Звільнимо Луцьк від пластику». Саме тому 9 квітня молодь міста зібралась разом, аби створити пластикову кулю. Котили її від фонтанів навпроти пам’ятника Тараса Григоровича Шевченка до пам’ятника Лесі Українки під гаслом «Люди, куди ми котимось?!». Цією акцією молоді люди намагалися привернути увагу людей до проблеми засмічення міста. Лучани мали змогу отримати листівки із  запрошенням на генеральне прибирання 16  квітня . Також під час флеш-мобу молодь  збирали пластикові пляшки та робили з них  кулю. Потім її прокотили по центральній вулиці  Луцька під символічним гаслом. Таким чином  акція мала показати, що наше місто – це не  пластикове сміттєзвалище.  Пластик повинен  мати своє місце – на переробку його.

«Це в певній мірі промо-акція перед проведенням прибирання міста. Ми плануємо 16 квітня зібрати багато людей і очистити парки та сквери Луцька від сміття»,- розповіла Катерина Шкльода, координатор акції.
За словами організаторів такі акції проходять  по  всій Україні, а 16 квітня 2011 року тисячі    українців приєднаються до міжнародної    ініціативи під гаслом «Зробимо Україну  чистою!». Мета цього проекту – докорінно  змінити ставлення українців до довкілля та прищепити в свідомості суспільства потребу не смітити й дбати про довкілля.

Юлія Стасюк,

керівник відділу прес-служби Луцької ФРІ

Прибирання Луцька
Прибирання Луцька

І покотився пластик до фінішу...
І покотився пластик до фінішу...


Залишити відповідь