Година Землі

Share
Година Землі в Миколаєві
Година Землі в Миколаєві

Година Землі — щорічна міжнародна подія започаткована WWF (World Wide Fund for Nature, Світовим фондом дикої природи), котра проводиться останньої суботи березня, і закликає господарства та комерційні установи вимкнути їх світло та електричні пристрої на одну годину, щоб стимулювати зацікавлення до потреби протидіяти зміні клімату.

Вперше подія була організована Світовим фондом дикої природи Австралії та виданням The Sydney Morning Herald у 2007 році, та на сьогодні вже отримала світове визнання та підтримку.
Цьогорічна година землі відбулася у суботу, 26-го березня 2011 року з 20:30 до 21:30. Міста України разом з усім світом підтримають глобальний заклик до рішучих дій у боротьбі зі зміною клімату. Цього року в Миколаєві цю акцію організував і провів фрі-френд Леонід Докучаєв. Незважаючи на погану погоду активісти зібралися на площі Леніна, де у колі при світлі палаючих свічок провели бесіду стосовно глобальних екологічних проблем нашої планети. На завершення заходу за біблійним сюжетом була поставлена творча інсценівка про створення світу.
Час Землі це — символічний акт всесвітньої єдності перед обличчям однієї з найважливіших проблем сучасності — глобального потепління.

Залишити відповідь