Четвертий #uzhtwevent в Ужгороді! ФРІ – Молодіжний Партнер (:

Share
#Uzhtwevent

ФРІ знову партнер (: Партнер Чудового заходу, що відбудеться 30 квітня 2011 року. І пройде тоді Четверта зустріч твітерян в Ужгороді. Але тепер до вже звичного формату посиденьок #uzhtwevent додається ще і баркемп, який буде проводитися в Ужгороді вперше. БарКемп (англ. BarCamp) — неформальні, демократичні, відкриті інтерактивні зустрічі людей, метою яких є інтеграція середовища, обмін досвідом і ідеями, а також добрий відпочинок. Весь матеріал надається самими учасниками. Тві-Баркемп #uzhtwevent буде цікавий, як і старожилам твітеру, так і тим хто тільки починає знайомитися з мікроблогінгом.

Тема баркемпу – твітер і все, що з ним пов`язано. Твітер і журналістика, твітер і політика, реклама в твітері, ефективне використання твітера як в особистих цілях, так і для бізнесу.

Баркемп не замінює #uzhtwevent, він тільки доповнює його. Тому після баркемпу відбудеться вечірка в уже звичному форматі попередніх зустрічей #uzhtwevent з конкурсами і розвагами. За новинами слідкуйте на нашому сайті uzhgorod.twevent.org.ua, а також в твітері @uzhtwevent.

Дата проведення четвертого #uzhtwevent 30 квітня обрана не випадково. Саме в кінці квітня тішать своїм цвітінням сакури – дерева, які є візитною карткою Ужгорода, а також 1-2 травня проходитиме фестиваль вже принади Закарпаття – вина: “Сонячний напій”. Таким чином учасники зможуть не тільки відвідати ужтвівент, а і цікаво провести травневі вихідні пізнавши всю красу міста Ужгород.

Велика роль у проведенні заходу належатиме Help Team, які будуть не тільки активними учасниками, а і допомогою в організації конференції. Люди без яких перший ужгородський баркемп просто неможливий. Якщо ви хочете бути причетними до цієї величної події твітер-баркемпу #uzhtwevent, поставте галочку біля пункту «Хочу в HelpTeam» під час реєстрації.

Залишити відповідь