Навчання від “МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ”

Share

Національний комітет громадянської кампанії “МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!” (організаціяю-учасником якої є ФРІ) за підтримки Представництва Фонду Фрідріха Еберта, Комітету Верховної Ради з питань освіти та науки, ВМГО “Українська асоціація студентського самоврядування” (УАСС) та інших партнерів проводить заходи з покращення молодіжної політики в 2011 році через налагодження діалогу між парламентарями та молодіжними громадськими лідерами. Нашими завданнями є проведення навчання для представників НУО, які увійдуть до групи експертів, створення молодіжної експертної групи, підготовка пропозицій до законопроектів та участь в обговоренні пропозицій до законопроектів.

Так 24-25 березня відбулась перша серія тренінгів та лекцій, присвячена аналізу державної політики та законодавчим змінам у сфері вищої освіти. На конкурсній основі була сформована група учасників в кількості 25 осіб. Усі відібрані учасники пройшли спеціальну підготовку, а деякі з них стали учасниками робочої групи з питань законодавчого регулювання вищої освіти.

Серед тренерів і лекторів молоді були й відомі ФРІшники – Олександр Солонтай, Віталій Шабунін та Михайло Лебедь.

Додаткова інформація: 04080, м.Київ, вул. Турівська, 31, 28, тeл. (050) 372-5-100, Олександр Солонтай, член національного комітету, oleksandr.solontay@gmail.com, www.mvarta.org.ua

Залишити відповідь