Миколаївська ФРІ підтримує “Епідемію доброти”

Share

Епідемія доброти17 лютого відзначається Міжнародний день спонтанного прояву доброти. Цей день дасть можливість людям задуматись – наскільки важливо робити, на перший погляд, елементарні речі: подякувати, посміхнутись, підтримати гарним словом.

Минулого року Вінниця показала приклад доброти, ввічливості, згуртованості та толерантності. Понад 500 активних вінничан взяло участь у заході, також до їхнього міста завітали майже усі національні ЗМІ. Цей день став поштовхом та прикладом для інших. Більше 15 різних акцій та флешмобів могли побачити та відчути жителі міста. Захід тривав один день, проте наслідком стало усвідомлення, наскільки щирі, добрі та відкриті вінничани. Це приємно втішає, і є прикладом того, як один день може змінити, наповнити приємними моментами життя людей та громадську життєдіяльність міста.

http://www.brugantuna.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=34&Itemid=65

http://www.myvin.com.ua/ua/news/news_vin/events/7841.html

http://brugantuna.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=34&Itemid=65 – за цими ссилками більш детальна інформація про захід у Вінниці.

І цього року це вже Всеукраїнський захід «Епідемії доброти» ( приєдналось 42 міст України ), до якого вирішила долучитись і Миколаївська міська організація ВМГО “Фундація регіональних ініціатив”.

Миколаївчани! Ми запрошуємо Вас прийняти активну участь у заходах, які будуть відбуватися у нашому місті!

Миколаїв покаже приклад всій Україні, поширюючи вірус “Епідемії Доброти” через такі благодійні акції, які повинні стати закономірністю:

“Чарівна скринька”: публічний флеш-моб, який буде відбуватись на площі

17 лютого о 12.00 год., де будуть зібрані усі посланці доброти і разом відкриємо “Скриньку доброти”, у якій будуть зібрані побажання , після чого посланці доброти розбиваються по групах у різні напрямки міста для поширення добра.”

“Подаруй посмішку”: будуть роздаватись карточки “Дякую” та “Посміхнись” у декількох різних місцях Миколаєва, завдяки яким навчимо людей висловлювати вдячність та дарувати посмішки просто так.

“Компліменти”: волонтери доброти говоритимуть незнайомим перехожим компліменти та даруватимуть гарний настрій.

“Листівочка”: напишіть листа батькам, друзям, знайомим, яких давно не бачили та привітайте зі святом.

“Стрічка доброти”: посланці доброти будуть мати стрічки, де будуть написані гарні, підбадьорюючі слова Такі “подаруночки” даруватимуть незнайомим перехожим, зав’язуючи стрічку на руку, при цьому даючи ще одну, аби щасливчики також віддавали незнайомому перехожому таку стрічечку.

“Веселі світлячки”: дівчата та хлопці будуть обклеєні стікерами з добрими надписами: “Залишайся собою”, “Ти художник свого життя”, “Подаруй світло” та інші. У такому кумедному вигляді посланці доброти ходили по магазинам та вулицями міста і роздавали перехожим ось такі гарні папірці.

“Кулька світла”: посланці доброти будуть роздавати кульки діткам на вулиці, всередині кульки буде сюрприз – гарне побажання.

“Зупинка доброти” – хлопці та дівчата з розмальованими плакатами та гарним настроєм зустрічатимуть людей, що виходитимуть з громадського транспорту на зупинці оплесками та вигуками, закликаючи робити гарні справи.

На сьогоднішній день до акції приєдналося  близько 42 міст України із пропозиціями відзначити Міжнародний день спонтанного прояву доброти одночасно по усій державі.

Ми запрошуємо всю активну молодь міста приєднається до проекту, ми шукаємо молодих людей, які хочуть творчо самовиразитися і скрасити будні міста і городян. Цей день увійде в історію Миколаєва, давайте покажемо разом, що у нашому місті живуть добрі та душевні люди!

Усі пропозиції і побажання будуть враховані. Чекаємо на Ваші ініціативи!!!

Щоб повірити в добро, треба почати робити його!

Детальнішу інформацію можна дізнатись зател. 097 132 00 88 – Оксана Винницькаe-mail: oksana-vinnicka@ukr.net,http://vkontakte.ru/club23390028 – група вконтакте.

Голова ММО ВМГО ФРІ Оксана Винницька

Залишити відповідь