Буккросинг «Оди Коханню» у рамках “Чарівного тижня любові”

Share

Буккросинг «Оди Коханню»

Скажіть, а чи траплялося з вами таке: от, наприклад, ви прочитали чудову цікаву книгу, намагаєтеся поділитися враженнями про неї зі своїм оточенням, донести зміст, але, на жаль, ніхто не розуміє. Не було? Тоді так: вам дуже необхідно прочитати той чи інший твір (особиста зацікавленість чи навчальна пограма), ідете до бібліотеки – там немає такої книжки. Потім незадоволено поспішаєте у бік книгарні, але, побачивши ціну книги, залишаєте усі сподівання.

Маю вам сказати, що відтепер, починаючи з 15 лютого, кожна така ситуація легко вирішуватиметься. Так, саме так!

15 лютого у Миколаєві представники молодіжної організації «ФРІ» у рамках проекту «Чарівний тиждень любові» організували зустріч для усіх, хто любить книги, зокрема книги про кохання. Ведучою-модератором буккросингу була Наталя Кутняк – активна й ініціативна миколаївська ФРІшниця.  Захід відбувся у Молодіжному Центрі , на Малій Морській, 1.

Спершу усі учасники познайомилися один з одним. Трохи пізніше, Наталя усіх непомітно занурила в атмосферу любовної ейфорії та спокою, зачитавши три прекрасні історії про вічне кохання з вашого з нами життя. Потім кожен учасник презентував свою улюблену книгу про любов. Після цього відбувся обмін книжками, тобто якщо у когось виникло бажання прочитати ту чи іншу, він просто брав її у власника, залишивши свої координати. Також серед учасників проводилося голосування за найцікавіший  презентований твір , і той. Хто набрав найбільше голосів, виграв, отримавши у подарунок «книгу-сюрприз».

Були зачитані деякі вірші про любов таких поетів, як Едуард Асадов і Анна Ахматова (К.Деменнікова та І.Остапчук). Багатьом сподобалися презентації улюблених книг В.Руденка (Марина і Сергій Дьяченко «Шрам») та А.Сіденко (Януш Вишневський «Коханка»).

Звичайно ж, було зроблено кілька фото всіх учасників. Можна сміливо відзначити, що захід відбувся у тісній дружній атмосфері і всі пішли додому задоволені та веселі. Залишається лише подякувати ФРІ за таку оригінальну ідею та чудово проведений час. Ми сподіваємося, що подібні зустрічі любителів «розумних» і хороших книжок і далі будуть організовані Миколаївською ФРІ, можливо, вони стануть навіть деякою традицією. Адже більшість читачів  відповіли «так» на перші два питання на початку цієї статті…

Учасниця зустрічі Ірина Остапчук

Залишити відповідь