З новим ФРІшним роком!

Share

3 січня. Остання група ФРІшників вирушила до нових пригод, а отже, зустріч Нового року можна вважати завершеною. 33 молодих людини з 5 міст України разом вступили у 2011 рік у Харкові.

Для мене цей марафон новорічних годин запам’ятається передусім своєю насиченістю яскравим спілкуванням, щирим, змістовним, натхненним. Після такого хочеться діяти, долати труднощі й створювати можливості, розвиватися самому й допомагати робити це іншим, змінюючи світ на краще :) Думаю, в кожного залишилось якесь своє яскраве враження: веселі презентації наших успіхів, кастрюлі з салатами, перегляд специфічних соціальних короткометражок, ковзанка й екскурсії Харковом, пісні під гітару, ночівля у харківських гуртожитках, вражаюче фаєр-шоу, піднесене виконання Гімну України в останні секунди 2010…

ФРІшникам Донецька, Вінниці, Житомира, Миколаєва і Харкова вдалося започаткувати нову традицію — спільну зустріч Нового року молоддю з усієї країни. Сподіваюся, що з року в рік це свято ставатиме все яскравіше, багатоФРІшніше, й побачить різні куточки України.

Друже!

Вітаю тебе з настанням нового часового відтинку зростання нашої організації. Цей рік буде багатим на події та можливості спробувати себе в різних ролях і отримати найрізноманітніший досвід. Нічого не помінялося: все так само, як і в минулому році, залежить від тебе ;) Будь впевненим у своїх силах і обраному шляху, люби, принось щастя собі, близьким і не тільки людям, отримуй задоволення від змін, які ти робиш в собі й навколо себе. Веселих свят! І вперед!

Дружньо, Євген Демченко.

4 thoughts on “З новим ФРІшним роком!

  1. Вітаю усіх!
    *трошки схоже на стандартні звернення Павла Дурова до контактних прочан (:

  2. Дякую Харкову і усім-усім за чудове свято! Настрій і досі всятковий. Сподіваюся, ФРІшний Новий Рік і справді стане доброю традицією! :)

Залишити відповідь