В МІНСЬКУ ПІД ЧАС МИРНОЇ АКЦІЇ ЗАТРИМАНО ФРІшника Михайла Каменєва

Share

20:49 Михайло Каменєв на свободі.

Вечері 19 січня в Мінську під час акції солідарності з затриманими місяць тому (під час подій 19 грудня) громадськими активістами був затриманий громадянин України Михайло Каменев, член молодіжної організації «Фундація Регіональних Ініціатив». Він в якості члена Міжнародної спостережної місії Комітету міжнародного контролю за ситуацією з правами людини в Білорусі проводив моніторинг дотримання прав громадян на свободу зібрань під час згаданої вище акції солідарності.

ВМГО «Фундація регіональних ініціатив» та Київський інформаційний центр (українське представництво) Комітету міжнародного контролю з прав людини в Білорусі вимагають від Міністерства закордонних справ України втрутитись у ситуацію та виконати свої прямі обов’язки – виступити на захист прав громадянина України Михайла Каменєва.

В даний момент є інформація, що Михайла доправили в Центральне РУВС м. Мінськ

Разом з Михайлом було затримано ще близько 30 учасників акції солідарності – громадян Білорусі, серед яких правозахисники, громадські активісти Білорусі.

В даний момент є інформація, що Михайла доправили в Центральний райвідділок міліції Мінська (+375 (17) 288-02-02).

Разом з Михайлом було затримано ще близько 30 учасників акції солідарності – громадян Білорусі, серед яких правозахисники, громадські активісти Білорусі.

Довідково:
19 грудня 2010 року в Мінську відбулась мирна акція протесту проти фальсифікацій на виборах Президента Республіки Білорусь. Акція була розігнана співробітниками міліції та спецназу, було затримано декілька сотень учасників, серед яких громадські активісти, журналісти, правозахисники.

За додатковою інформацією звертатись за телефонами:

(096)346-22-09

(057)756-83-45 – Вікторія Бабій

(095)605-15-63

(044)332-72-95 – Антон Делікатний

Залишити відповідь