Агентство Стратегічних Досліджень: ФРІ – найефективніша МГО у 2010 році

Share

ФРІАгентство Стратегічних Досліджень провело дослідження активності молодіжного громадського руху за підсумками 2010 року. Рейтинг було складено за трьома напрямками: «Найефективніші молодіжні громадські організації 2010 року», «Найефективніші молодіжні лідери-2010», «Найефективніші молодіжні ініціативи-2010». Лідерів рейтингу визначали за критеріями: резонансність заходів, проведених молодіжними організаціями, практичний ефект від заходів та активність в інформаційному полі (що вже само по собі формує громадську думку). До уваги бралися всеукраїнські та місцеві громадські молодіжні та студентські організації та лідери молодіжних організацій і рухів.

ФРІ потрапила у Топ-10 найефективніших громадських організацій за підсумками 2010 року. А саме:

1-ше місце:

ВМГО «Фундація Регіональних Ініціатив» :)

Кампанії, які співорганізовувала, координувала чи брала участь ФРІ, які потрапили в Топ-10 молодіжних ініціатив-2010:
1-ше місце:

Кампанія «Ні поліцейській державі!» (маєтся на увазі кампанія проти вбивць студента Ігоря Індила та громадсько-політичний рух «Ні поліцейській державі!»).

3-тє місце:

Кампанія «Владо, будуй обіцяне!» – кампанія коаліції організацій Всеукраїнської громадянської кампанії «МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за Вами спостерігає!», що ставить за мету змусити політиків виконати свої обіцянки щодо створення умов для отримання молоддю доступного житла.

5-те місце:

Кампанія проти законопроекту 2450 – кампанія проти проекту закону «Про мирні зібрання», яким планується значно обмежити свободи громадян в плані проведення мирних акцій.

6-те місце:

Кампанія «Студентський наступ» (маєтся на увазі кампанія проти збільшення кількості платних послуг у ВНЗ, затверджених постановою кабміну № 796).

10.-те місце:

Акції на захист Парку Горького в Харкові – заходи, спрямовані на захист харківського Парку імені Горького від вирубки, ініційованої міською владою весною 2010. Ці акції Агентство Стратегічних Досліджень називає молодіжними умовно, бо “їх започатковували громадські організації, які за своїм юридичним статусом не є молодіжними”. Але оскільки до заходів долучалися переважно молоді активісти та багато саме молодіжних організацій, то Агентство вважає за доцільне вказати в рейтингу ці акції також.

ФРІшники також потрапили у Топ-10 молодіжних лідерів-2010:

1-ше місце:

Євгенія Малих (Київ)
член Ради старійшин ВМГО «Фундація Регіональних Ініціатив» (ФРІ), член Національного комітету «МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за Вами спостерігає!».

2-ге місце:

Сергій Пархоменко (Київ)
член ВМГО «Молодіжний націоналістичний конгрес»(МНК), член ВМГО «Фундація Регіональних Ініціатив»(ФРІ), головний редактор газети «Молодіжна варта», член Національного комітету «МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за Вами спостерігає!», координатор молодіжної ініціативи «Оновлення країни».

6-те місце:

Олександр Солонтай (Київ-Ужгород)

Член ВМГО «Фундація Регіональних Ініціатив», член Національного комітету «МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за Вами спостерігає!»

9-те місце:

Євген Демченко (Харків)
Голова ВМГО «Фундації Регіональних Ініціатив».

Також Агентство Стратегічних Досліджень відзначає діячів, що склали другий десяток. Це Назар Зелінка (Тернопіль, НСОУ «Пласт», член ФРІ), Михайло Лебедь (Київ, ФРІ), та Віталій Шабунін (Київ, ФРІ).

Агентство Стратегічних Досліджень в своєму рейтингу не враховувало громадські рухи, які, навіть маючи молодий актив, тим не менш позиціонують себе не за віковими ознаками, чи ГО, які мають статус просто громадських організацій, що не обмежують себе віковими рамками. Не враховувало громадські ініціативи, організації і рухи, які виступають колегіальним органом низки молодіжних організацій. Також до уваги не бралися громадсько-політичні активісти, які маючи молодий вік однак не впливали на молодіжну політику і не брали участь в молодіжних заходах.

Першоджерело: http://sd.net.ua/2011/01/31/rejting-molodizhnix-iniciativ-2010.html

3 thoughts on “Агентство Стратегічних Досліджень: ФРІ – найефективніша МГО у 2010 році

Залишити відповідь