Зимова Порада або Сюрпризи від Google

Share
GG Привіт Друзі! Усі Ми пам’ятаємо з дитинства, що все, що Вам казали “па-сікрєту”, або не Вам, всеодно знали усі друзі в більшій чи меншій мірі. Ми вже виросли, але іноді виникає потреба тієї дитячої неупередженості до обставин і щирого бажання поділитися тим, що маєш у собі. Отже я Вам “па-сікрєту” хочу розповісти трохи детальніше вже більш-менш відомий факт про нашу помічницю – компанію Google та усім нам відомий її ресурс Google Groups. Майже кожен з нас якщо не є власником, то обов’язково є членом якоїсь розсилки чи групи. І використовуємо їх для поширення інформації, привітань, обміну файлами та сторінками. Усі ми щоденно бачимо необхідність користування цими ресурсами та корисність та доцільність їх використання у роботі нашої організації. Історія показує нам розвиток груп у ФРІ починаючи з “ФРІ_націонал” та “ФРІ_Актив” та закінчуючи потужним функціонуванням груп місцевих осередків, таких як “ФРІ_Київ” та “ФРІ_Харків”. Здається, що було б важко уявити діяльність осередку без такої дрібнички. Але Ми знаємо, що Дрібниці завжди важливі. Тому І Пишу, адже Google підготував нам Сюрприз.
Google Групи повідомили, що більше не будуть підтримувати вищезгадані особливості, починаючи з лютого 2011 року.Google прийняли це рішення, щоб працівники компанії змогли зосередитися на поліпшенні основних функціональних груп Google – списки розсилки та обговорення на форумі. Замість вищезазначених можливостей, Google рекомендує користувачам продукти, які розроблені спеціально для зберігання файлів та створення сторінок, такі як Google Docs та Google Sites.
Наприклад, Ви можете легко створювати свої сторінки на Google Sites з членами вашої групи. Ви також можете зберігати ваші файли на сайті, відправивши файли до власних сторінок на сайті. Якщо Ви просто шукаєте місце, щоб завантажити файли, так, аби члени вашої групи могли їх завантажити, Google пропонує Вам спробувати Google Docs. Ви можете завантажувати файли та надавати загальний доступ усім членам групи або окремим, привласнювати або змінювати, або завантажувати файли.
Починаючи з січня 2011 року, групи більше не будуть дозволяти створення або редагування привітальних повідомлень, файлів та сторінок, зміст буде доступний тільки для перегляду і лише існуючі на сьогодні файли зможуть бути завантажені. Якщо ви хотіли б зберегти в даний час зміст сторінки і файли розділів групи, Google наполегливо радить Вам експорт його в інший з вищезазначених продуктів. У лютому 2011 року, Google буде відключити зазначені функції, і Ви більше не зможете отримати доступ до цього вмісту. Щоб зробити цей крок легким для вас, Google включив в один клік метод для завантаження файлів формату ZIP, що міститиме вітання та всі сторінки і файли. Завантажте ці файли у ZIP форматі, натиснувши кнопку “Завантажити всі сторінки” або “Завантажити всі файли” на сторінках і файлах Ваших груп. Отже, Шановні ФРІшники та ФРІшниці, не баріться, а знайдіть хвилинку аби перестрахуватися та зберегти важливу для Вас інформацію. Усі питання та поради сюди.

Залишити відповідь