Заява Голови “ФРІ” про наші вибори в організації :)

Share

Ура!

ФРІшники, вітаю нас усіх з початком виборів на посаду Голови ВМГО!

Знаю, що за декілька днів з’явиться програма, як мінімум, ще одного кандидата. Тож, очікую, що ці вибори стануть змаганням бачень і стратегій розвитку організації.

Знаючи кандидатів особисто, чекаю від них чесної і прозорої конкуренції.  Друзі, прошу вас утриматися від агітації тет-а-тет, натомість вести дискусії і переконувати делегатів максимально публічно. Це знівелює можливість невірного трактування ваших слів або двоякого їх сприйняття. Що стало особливо важливо через напруження, яке виникло навколо рішення РС і Конференції загалом.

Друзі, звертаю вашу увагу, що конфліктна ситуація навколо рішення РС про перереєстрацію осередків не має ніякого відношення до виборів голови або Конференції загалом.  Не змішуйте ці речі, бо емоції заважають робити свідомий вибір.

Також переконаний, що в лавах організації не має людей, які бажають Фундації зла. Просто інколи ми по різному бачимо шлях до її (ФРІ) добра  J . І це нормально, адже поліфонія думок – ознака здорового  середовища.  Прошу вас, з цією  думкою починайте всі, навіть, найгостріші дискусії. Тоді все буде  класно.

І головне, хто б не переміг, ми залишимося однією великою Командою, члени якої достойно конкурують на виборах і дружньо та злагоджено працюють після них.

Тож успіху кандидатам і мудрості делегатам!

З повагою, Віталій Шабунін, Голова ВМГО  “Фундації регіональних ініціатив” (до 26 грудня 2010 р. :)  )

One thought on “Заява Голови “ФРІ” про наші вибори в організації :)

Залишити відповідь