В Новий Рік з Новим Головою

Share

26 грудня 2010 року  в 5 корпусі НТУ “КПІ” мала місце Звітно-виборча конференція ВМГО “Фундація Регіональних Ініціатив”. Простора зала була вщент наповнена ФРІшниками зі всіх куточків України. Це Севастополь і Харків, Миколаїв та Підволочиськ, Івано-Франківськ та Кіровоград – і  це лише деякі.

На порядку денному стояли нагальні організаційні питання, зокрема про переобрання Голови ВМГО “ФРІ”, посаду якого займав останні 2 роки Віталій Шабунін. Переобрання Ради Старійшин, до якої, наразі, входили Володимир Феськов, Олександр Солонтай, Володимир Довганик, Михайло Лебедь та Євген Демченко. Переобрання КРК ВМГО “ФРІ”, яку останнім часом підтримували Антон Голобородько, Михайло Каменєв, Олена Іллясевич, Олена Літвішко та Руслан Рохов, який у серпні місяці вийшов зі складу КРК за власним бажаням. Також були заслухані Звіти Голови ВМГО Віталія Шабуніна, Голови Секретаріату Тетяни Рябченко та Ради Старійшин. Усі звіти були затверджені. Без перерв на кава-брейки та обід у процесі постійної роботи, діалогу та жвавих дискусій, врешті решт делегати конференції прийшли до певного консенсусу по низці питань.

Отже після того, як головуючий Конференції Віталій Шабунін окреслив усі пріоритети діяльності ЗВК і були заслухані виступи кандидатів на усі посади, а їм були поставлені запитання, було проведено таємне голосування. Нагадємо, що Кандидатами на пост Голови ВМГО “ФРІ” були Євгенія Малих та Євген Демченко. Отже за Результатами голосування Головою КРК був переобраний Антон Голобородько. До складу КРК ВМГО “ФРІ” увійшли: Михайло Каменєв, Андрій Сікора, Катерина Деменікова та Микола Вепрук. До складу Ради Старійшин ВМГО “Фундації регіональних ініціатив” були обрані: Ірина Білик, Віталій Шабунін, Євгенія Малих, Марина Цапок та Михайло Лебедь. А Головою ВМГО “Фундація регіональних ініціатив” став Євген Демченко.

Отже побажаємо йому зібрати гарну команду і разом з нею написати нову сторінку в історії ФРІ (:

One thought on “В Новий Рік з Новим Головою

  1. Женя,щиро вітаємо тебе!Дуже дякую за все.
    З повагою,Павло.Німеччина-Чернівці

Залишити відповідь