МИКОЛАЙ ЗБИРАЄ ПОДАРУНКИ

Share

Святий Миколай – це покровитель дітей. День святого Миколая, який святкують 19 грудня православні, римо-католицькі та греко-католицькі християни має особливе значення для миколаївців, адже Святий Миколай вважається також покровителем нашого міста.

В ніч з 18 на 19 грудня під подушкою або в шкарпетках дорослі залишають для дітлахів подарунки. В українській культурі це свято має низку історичних обрядів. Тому з впевненістю можна сказати, що День Святого Миколая – це свято як для дорослих так і для малечі. Для дітей – це свято казки і втілення мрій. Таку казку для дітей дитбудинку сімейного типу с. Радсад Миколаївської обл. влаштували 4 молодіжні організації: «Демократичний альянс», «Фундація Регіональних Ініціатив», «Рассвет», «Спілка миколаївського студентства». Юнаки і дівчата переодягнені в «миколайчиків» під егідою акції «Миколай збирає подарунки» збирали кошти для облаштування комп’ютерного куточка в цьому дитбудинку.

Спонсорами акції виступили: кондитерський цех «Лакомка», таксі 15-50, святкове агентство «Академія свята». Для підтримки благодійної акції були влаштовані аукціони, на яких за символічну плату можна було придбати: вироби ручної роботи, камінці удачі, повітряні кульки, тістечка. Всі вилучені кошти від продажу були направлені на загальний рахунок акції. Не дивлячись на погані погодні умови в цей день: мороз, пронизливий холодний вітер і ожеледиця, волонтери зібрались о 10 годині в своїх штабах, адже їх підтримувала висока ціль акції і гарячий чай та кава. В результаті акції силами волонтерів було зібрано 4 841 гривню 69 копійок. Ці гроші підуть на покупку комп’ютерів, комп’ютерних столів та солодощів для дітей дитбудинку сімейного типу в с. Радсад. В рамках акції «Миколай збирає подарунки» Миколаївська молодіжна громадська організація «Фундація Регіональних Ініціатив» підбила підсумки акції-моб «Мильний прорив-2» і волонтерський осередок здійснив передачу зібраних книжок і іграшок в інтернати №3, №6.

замглави Миколаївської ФРІ Чернозуб Анастасія

Залишити відповідь