Свято Генерацій у Вінниці!

Share

8 листопада 2010 на факультеті ТВіППТ було проведено захід «Атлас твого міста » в рамках проекту «Свято генерації». Проект передбачає дослідження простору міст та процесу інновацій за методологією People’s Atlas, створення мережі зв’язків серед 4-х професійних середовищ міста: владних і бізнес кіл, творчих та громадських інституцій через програму інтерактивних лекцій і творчих майстер-класів, урбаністичні інтервенції та публічні дійства на території мобільного комунікаційного центру Фура-Культура, а також створення, обмін і розвиток нових ідей від жителів міста про те, як місто може бути переосмислене, заснування публічного простору взаємодії Голос Вулиць.

В цей день студенти факультету заповнювали атласи, розмальовували друковані бланки карт з інформацією про знаходження культурних центрів міста, місць де вони проводять більшу частину свого часу, вказували свої хобі, ідеї , захоплення. Дані будут опрацьованими експертами з різних сфер діяльності і внесенні у пересувну бібліотеку.

Протягом тижня у місті Вінниця працюватиме пересувна культурна бібліотека «Fura Kultura» яка розміщена в сквері Козицького, де кожен охочий може зареєструватись подати креативну ідею, знайти друзів та однодумців, втілити у життя мрію або задум, долучитись до розвитку нашого міста.

Захід було організовано головою мистецького департаменту молодіжної громадської організації «Фундація регіональних ініціатив» Романенко Олександром.

Залишити відповідь