“Мильний прорив – 2” подарував дітям щастя, створив Свято Мильних Бульбашок!

Share

Хто уміє дарувати, той уміє жити.

21 листопада о 14:00 біля магазину «Сотка» відбулась благодійна акція «Мильний прорив – 2» , спрямована на допомогу інтернатам №3 та №6 і дитячому відділенню психо-неврологічного диспансеру. Організаторами акції «Мильний прорив» стали члени осередку освіти Миколаївської міської молодіжної громадської організації «Фундація Регіональних Ініціатив».

2 роки тому відбувся перший в історії Миколаєва “Мильний прорив”, що зібрав іграшки дітям Психіатричної лікарні Миколаєва.

Цього разу на місце зустрічі небайдужі мешканці чудового міста Миколаєва приходили з книжечками, іграшками та навіть одягом для дітей і отримували у подарунок пляшечку мильних бульбашок, а також мали можливість написати добрі побажання дітям.

Узяли участь в акції  близько сімдесяти осіб, більшість з яких – школярі та студенти.

Після того, як зібрані іграшки та книжечки були передані організаторам акції, жителі міста пройшли «мильною» ходою головною вулицею, пускаючи мильні бульбашки в небо, даруючи посмішки людям та популяризуючи волонтерство як творіння добрих справ. Було влаштовано справжню феєрію з мильних бульбашок. Таким чином дорослі згадали своє дитинство – таке ж безтурботне й веселе , як забави з бульбашками.

Тож акція проходила під гаслами: «Принеси дітям книжечку чи іграшку, замість свого подарунку отримай в дарунок пляшечку Мильних Бульбашок! Пройдись з однодумцями по Радянській і влаштуй собі СВЯТО МИЛЬНИХ БУЛЬБАШОК, пускаючи їх в небо!!!»

«Від імені організаторів висловлюю величезну подяку Управлінню у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївського міськвиконкому за фінансову підтримку та допомогу у проведенні акції, разом ми зробимо життя у місті кращим», – ділиться голова МММГО «ФРІ» Катерина Деменнікова.

Усі плани здійснилися. А подарувати дітлахам книжечки та іграшки планується на день Святого Миколая. Усі бажаючі можуть приєднатися до такого привітання 19 грудня.

На наступний рік планується проведення третього «Мильного прориву», адже діти – це квіти життя.

Скільки радості приносить допомога дітям-сиротам!

СВЯТО МИЛЬНИХ БУЛЬБАШОК

Добрі побажання дітям!

Під дощем: мокрі,  але такі щасливі!

Євген Голубничий

Залишити відповідь