Миколаївці у День міста танцювали макарену та народний єгипетський танець

Share

“Треба тільки сказати туфлям:

танцюйте – і вони тут же кинуться в

танок, –пояснила я. – А тепер спробуй ти,

скажи своїм туфелькам: танцюйте “

11 вересня о 15:00 біля магазину «Сотка» миколаївці взяли участь у танцювальному фесті «ТаНцЮюЧа ВуЛиЦя», присвяченого Дню Міста. Організували чарівний коло обіг рухів члени Миколаївської міської молодіжної громадської організації «Фундація Регіональних Ініціатив».

Розпочалось дійство з привітальної пісні для рідного міста у виконанні Івана Кисси, який зарядив позитивом та радістю усіх учасників фесту. Далі танцівники мали унікальну можливість весело розім’ятися та розігрітися у супроводі пісні «Учитель танців»… І пішло-поїхало=)

Танець за танцем створювався надзвичайний ритм, випромінювалась неймовірна енергія руху, відчувалося щастя та єднання зі світом.

«Фундатори» пропагували здоровий спосіб життя – молодь танцювала «Dance for life» – танок з проекту, організованого міжнародним рухом проти СНІДу.

Продовжували відриватись під запальну макарену, яка давно відома усім як та, що дає сили та енергію, творить імпульс до дій та величезне бажання жити.

Після цього учасники фесту вчилися східним танцям і завдяки хореографу станцювали єгипетський народний танець.

І повний ажіотаж викликав «Танець маленьких каченят», саме він приніс найбільше усмішок й радості, приєднав багатьох перехожих до руху.

…Свято не завершувалось, молодь не розходилась, дівчата й хлопці продовжували танцювати, кружляти, відриватись у колі – спільному колі, яке єднає серця!..

Скільки драйву! Скільки задоволення! У цей світлий День міста Миколаєва! Постійний партнер фесту “Центр соціальних програм РУСАЛу в Україні”.

2 thoughts on “Миколаївці у День міста танцювали макарену та народний єгипетський танець

  1. Очень понравилось. Я сам из г. Доброполья Донецкой области и
    если бы у нас в городе проводилось бы подобное мероприятие,
    то с удовольствием принял бы активное участие.

    Молодца, ФРИ!

Залишити відповідь