Четверта річниця Миколаївської ФРІ

Share

Немає нічого неможливого. Але досягти мети поодинці дуже важко. Саме тому і існують молодіжні громадські організації, одна з яких щойно відсвяткувала свою четверту річницю. Фундація Регіональних Ініціатив – це молодіжна організація, що має осередки у багатьох містах України. Її активісти спрямовуюсь свою діяльність на розробку та реалізацію соціальних проектів у різних сферах суспільного життя.

Ідея розпочати діяльність ФРІ у Миколаєві прийшла засновнику першої Української ФРІ, Олександру Солонтаю. Об’єднавши свої сили з Юлією Татенко, активною учасницею молодіжного руху, вони отримали результат – 31 серпня 2006 року у Миколаєві запалала нова зірка. Основою стало десятеро молодих та ініціативних людей, які з ентузіазмом кинулися у вирій подій. Точніше, ФРІшники самі створювали і створюють події. За перші три місяці існування ФРІ була співорганізатором всеукраїнського молодіжного форуму, школи розвитку лідерських якостей. Більше двадцяти заходів, лише за дев’яноста днів.

Якщо хочеш змінити життя на краще – зміни його, мабуть так можна описати життєве кредо членів організації. З кожним роком кількість активістів невпинно зростає, як зростає і кількість організованих проектів. А скільки проектів чекає на аркушах паперу та в головах цих нестримних молодих людей. Наш наставник Юлія Татенко вважає, що «ФРІ – це по-перше можливість: можливість реалізувати себе, можливість допомогти тим, хто потребує цього. І головне, ми можемо це зробити!». Юлію усі порівнюють з мамою, адже для неї немає сторонніх, як не має сторонніх у ФРІ для кожного з нас. Дружня і навіть по-родинному тепла атмосфера – ось секрет успіху Миколаївської ФРІ. Саме у такій атмосфері і святкувався День Народження Миколаївської ФРІ.

«31 серпня 2006 року був яскравий сонячний день. Ясно світило сонечко, небо було безхмарним. І саме в цей день…». І тут ведуча – акушерка Ася заносить маленьку ФРІ – лялечку і передає її грішній матусі…

Свято порадувало гостей морем нагород. Серед них грамота у номінації «Партнер року» для директора Фонду «Центр соціальних програм РУСАЛу в Україні», звання «Мати-героїня» для Юлії Татенко, грамоти для активних та ініціативних – усіх членів Миколаївської ФРІ. У перервах між конкурсами та іграми фрішники милували око переглядом фільму про життя нашої ФРІшки з паралелями життя кожної дитини протягом перших 4 рочків. А ще саме на Дні Народження Миколаївської ФРІ до русла організації влилися нові річки, нові сильні потоки – посвятилися та виголосили «Клятву фрішника» нові члени «ФРІ», що прийшли до нас влітку. А саме після цього відбулася історична подія в житті Миколаївської ФРІ – прозвучав чарівний гімн у виконанні організаторів свята (слова Катерини Деменнікової, музика Миколи Остапчука,http://vkontakte.ru/gsearch.php?section=audio&c[q]=%C3%B3%EC%ED%20%CC%E8%EA%EE%EB%E0%BF%E2%F1%FC%EA%EE%BF%20%D4%D0%B2).

Завершилась наша розважальна програма «Коридором любові», під час якого кожен з нас проходив «живим коридором фрішників» та отримував купу тепла, доброти й радості, щирих слів, посмішок таа обіймів.

Безліч приємних подарунків принесли фрішники улюбленій організації. Серед них – пісня «Твій День Народження», «Чаша ФРІ», святковий торт, ключик від серця Миколаївської ФРІ, привітальна листівка, сповнений любові до організації гарний плакат, написаний наймолодшою грішницею вірш та нещодавно створений сайт Миколаївської ФРІ.

Посмакували солодощами та натанцювались наприкінці цього світлого свята ми удосталь.

Ми любимо ФРІ! ФРІ любить нас!


Олександр Глушков та Катерина Деменнікова

Залишити відповідь