Кастинг на конкурс краси Міс Миколаївчанка – 2010

Share

30 вересня активісти Миколаївської міської організації ВМГО ” Фундація регіональних ініціатив” провели відбірковий кастинг серед усіх бажаючих дівчат 9,10 та 11-х класів з трьох шкіл міста для участі в конкурсі краси “ Міс Миколаївчанка -2010”, який відбудеться 24 жовтня.

Основна мета конкурсу краси – це можливість для кожної дівчини яскраво заявити про себе, розкрити свої приховані таланти, відобразити жіночу красу та неповторність.

Заздалегідь дівчатам були роздані спеціальні анкети із запитаннями ( участь у попередніх конкурсах краси, мета участі у конкурсі, мої таланти, активність у громадських заходах школах, вибір майбутньої професії і т.д. ). До анкет необхідно було додати фотографії будь-якого формату.

Усі дівчата дуже талановиті та неординарні: і співають, і танцюють, і декламують власні вірші, і актори-аматори.

В результаті кастингу у першій школі було відібрано три претендентки: Марія Ощипок, ( 9 клас ), яка займається латиноамериканськими танцями; Оксана Мороз  ( 9 клас ), яка любить читати монологи; Галина Гринич ( 9 клас ), яка захоплюється вишивками.

Із другої школи на конкурс краси обрано три дівчини: Оксану Вільчик ( 10 клас ), яка у вільний час грає у футбол, пише вірші; Вікторію Верес ( 9 клас) яка захоплюється малюванням та танцями; Вікторію Масляник ( 9 клас ), яка вправно грає на фортепіано.

Приємно здивувала активність та підготовленість гімназії. Допомагав нам обирати найкращих президент Миколаївської гімназії – Андрій Судук. На відміну від інших шкіл, ми відібрали тут аж п’ять претенденток на основний конкурс. Це Христина Пахольчук (11 клас), яка зачарувала усіх присутніх романтичною піснею “Пристрасть” Злати Огневич; Лілія Гнатів ( 11 клас ), яка оригінально грала на гітарі;Степанія Коваль (9 клас), яка презентувала пісню “А на скатертині білій”; Марта Стефанишин ( 10 клас ), головним захопленнями якої є танці, співи та фотозйомка; Олеся Стахів ( 9 клас ) – активна учасниця Молодого Народного Руху, актор-аматор театру “ХЛІБ” ( Хороші люди іноді бувають ).

Голова ММО ВМГО ФРІ
Оксана Винницька

Залишити відповідь