Табір «Be Free: Харків» розпочався!!!

Share

Сьогодні увечері стартував Харківський освітньо-мотиваційний табір «Be Free: Харків», який триватиме до 30 червня. На  табір з’їхалося понад 60 активних молодих людей з Харкова, а також з Сумської, Дніпропетровської та Черкаської області.

Днями до нас долучаться і спеціальні гості з інших міст, а саме: Віталій Шабунін – Голова Всеукраїнської ФРІшки, Юрій Бова – мер міста Тростянець, та Андрій Юров – Президент Міжнародної організації «Молодіжний правозахисний рух.

Під час табору відбудеться навчання з основ громадської діяльності, принципів правової держави, лідерства, мистецтва презентацій та переговорів, розробки та медіа-супроводу проектів. В рамках табору відбудеться квест-прибирання на території НПП «Гомільшанські ліси», а також різноманітні командотворчі ігри та конкурси, які забезпечують партнери табору клуб «Мафія Харків» та Клуб відпочинку адреналін «KAVA».

Однак поміж відпочинком буде підведено підсумки роботи Харківської ФРІ за перше півріччя Проект звіту додається.

Маємо надію що активність харківського табору підхоплять й інші міста України, а табір «Лідер 2010» збільшиться з 60 до 150 учасників і «Крок до лідерства 2010» відповідно до 500 – 700 чоловік, адже харківський табір вже набирає всеукраїнського масштабу :)

Анна Власенко

3 thoughts on “Табір «Be Free: Харків» розпочався!!!

  1. А проект Євробас захопить Францію, Грецію, Іспанію, Італію, Кіпр! :))

  2. Я теж надіюсь, що табір Лідер збільшиться до 150 учасників, але точно не у 2010 році.
    ДЛя цього нам потрібно понад 37 місцевих організацій. (квота до 4 осіб від місцевої оранізації)
    З надією на відсутність цензури та модерації
    В. Довганик

Залишити відповідь