Незабутні враження та досвід табору “Be Free: Харків”

Share

Минув тиждень з того часу, як всі ми повернулися додому. Здається, тепер ми нарешті можемо оцінити те, як ця подія вплинула на кожного з нас.

Вітаю усіх, хто прийняв участь у незабутній події цього літа – учасників освітньо-мотиваційного табору “Be free: Харків” у Гомільшанських Лісах на Харківщині!

То були дуже насичені і цікаві дні, що їх ми провели разом. Що ми отримали? Корисні знання на тренінгах, багато спілкування і цікавих знайомств, ідей, відкриттів, вражень – і це ще не все! Тепер ми точно знаємо, чим відрізняються громадяни від населення, що таке конституційні цінності і як подавати себе, щоб досягти успіху:).

style=”color: #333333″>

Хочеться сказати кілька слів про тренерів. Ми всі дуже вдячні їм за ті знання, які вони нам подарували. Але здається, що вони вклали в свою справу дещо більше – частинку власної душі. Наприклад, Тетяна Рябченко запам’яталася нам щирістю і справжнім талантом. Завдяки їй кожен з нас розуміє, чому потрібно бути лідером і не забуває про «темний бік», а також зуміє у разі потреби відшукати необхідні ресурси для будь-якого проекту.

На тренінгу від Івана Будько слухачі просто перетворювалися у слух і ловили кожне слово! Пам’ятаєте, як вже у вільний час навколо нього збиралася аудиторія, як тільки він починав говорити?  Доречі, він кілька разів пропонував допомогу усім бажаючим, тому дякуємо йому за чуйність і цінну інформацію.

Оксана Нестеренко просто вразила всіх енергійністю та відданістю своїм переконанням, а особисто мене – вмінням дуже красиво говорити на «юридичній мові».

Дякуємо Ёш за такий веселий тренінг із масових заходів, тепер ніхто не забуде про червоних черв’ячків! Окремо про бар-кемп – так хотілося встигнути всюди!

Голові нашої Харківської ФРІ Євгенові Демченко ми завдячуємо знаннями про найголовніше – чому потрібно займатися громадською діяльністю і натхненням займатися нею, яким він з нами ділиться. Крім того, дякуємо Євгенові, а також Дарині Барсуковій, Наталці Трамбовецькій, Антонові Голобородько, Сергію Яровому і всім-всім-всім, хто організував для нас цю подію!

Як не згадати про наших друзів – КаВа та Мафія, які подарували нам порцію адреналіну у вірьовочному парку, можливість постріляти з лука і розважали нас вдень і вночі.

А ще до нас приїздили гості, і не прості, а голова ВМГО ФРІ Віталій Шабунін і мер м. Тростянця Юрій Бова, спілкування з якими залишило незабутнє враження і залишиться в пам’яті надовго.

А ще були вечірні ватри і ранкові руханки, відкриття і закриття табору із врученням дипломів, смачна їжа і змагання із прибирання сміття у національному парку, купання у Сіверському Дінці і пісні біля вогнища, ігри на командотворення, похід на Козачу гору ну і звісно ж – незабутній «вбивчий поцілунок»! Невже все це можна встигнути трохи більше, ніж за два дні?

Так, це він – «Be free: 2010»  Друзі із різних міст, незліченні фотографії і контакти, і враження, враження, враження…

Якщо чесно, то особисто я відчуваю, що повернулася з табору іншою людиною. Багато що змінилося у моєму світосприйнятті, але найголовнішим з того є те, що тепер я точно знаю, що в України є молодь, яка зможе подбати про неї в майбутньому і дбає уже тепер. Це молоді люди, які не просто не погоджуються з несправедливістю або тим, що вважають неправильним. Вони висловлюють це вголос і беруть справу в свої руки. Вони об’єднуються, навчаються і діють, змінюючи світ на краще. Деякі з них просто вразили мене своєю цілеспрямованістю, благородством і сміливістю. Я пишаюся вами, друзі! Успіхів і натхнення і до зустрічі!

Фотозвіт

Ольга Івкіна

Залишити відповідь