“Серце до серця” в Житомирі

Share

Подаруй дитині шанс

або

всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» в м. Житомирі

У всіх є безліч справ, за якими просто «неможливо» помітити проблеми оточуючих. Скільки ще ми житимемо за принципом «моя хата скраю»? Спробуй це виправити — прийми участь у благодійній акції «Серце до серця». Допоможи дітям з вродженими вадами.

Вже п’ять років поспіль вся Україна проводить благодійні акції «Серце до серця», символом якого є червоне сердечко. Кожен бажаючий, без жодної реєстрації, може взяти в ній участь. Не обов’язково ( хоча бажано! ) приходити на концерти, фотовиставки, шоу та інше. Всі Ви, мабуть, помічали ці маленькі скриньки благодійних внесків в магазинах, кафе і т.п.? Отже зробити свій внесок дуже легко. Було б бажання!

Слід зазначити, що це одна із найбільших акцій, що проводяться в нашій Батьківщині. Об’єднуються люди, організації, міста, аби спільними зусиллями допомогти дітям одужати. Виручені кошти йдуть на оснащення лікарень медичними приладами.

Житомир не став виключенням. Розпочали діяти пліч об пліч одразу з десяток громадських організацій. Це і «Національний альянс», і «Остання барикада», це «Фундація регіональних ініціатив», “Місто інтелектуальної молоді”, “Рідне місто” та «Демократичний альянс», а також “ПЛАСТ” НСОУ та багато інших.

В торгівельно-розважальному комплексі «Глобал UA» була представлена фотовиставка. Роботи надано з архіа завідувача відділенням інтенсивної терапії новонароджених Житомирського обласного центру матері і дитини Сергія Петровича Лапонога. Жителі та гості міста не без емоцій спостерігали за виставкою На фото були зображені немовлята, що народилися з вадами та ранонароджені. Люди активізувалися та почали робити внески. Та це був тільки початок.

Ще один захід був проведений в рамках акції — збір макулатури та металобрухту на Хлібній 19. Організатори вбили двох зайців одночасно: частково очистили місто від непотребу, а виручені кошти передали у фонд «Серце до серця».

Та головною подією має стати останній день акції — 23 травня. У програму входять: флеш-моб «Велике серце 2» , фаєр-шоу, байкер-шоу,скаутські ігри для дітей, запуск небесних ліхтариків а головне − великий благодійний концерт. Місце проведення: майдан Корольова. А тепер детальніше.

Головний задум флеш-мобу − велике живе серце. Як сказав один із організаторів: «Щоб люди весь наступний рік шукали себе на фото того серця». Початок заходу о 17.00.

Любителі швидкої їзди зможуть взяти майстер клас у справжніх байкерів. Єдиною і не змінною умовою є благодійний грошовий внесок.

Цікавим та ефектним має бути запуск небесних ліхтариків. Усі бажаючі зможуть придбати небесний ліхтарик на місці (ціна 60 гр., але якщо знайдете дешевше − можна прийти зі своїм). Бажано, щоб учасники написали на ліхтарику своє побажання. Планується випустити «світлячків» одночасно, для цього необхідно всім учасникам мати при собі запальнички. Початок заходу: 20.00.

А тепер щодо концерту. Запрошуються любителі живої української музики.

Під час концерту радуватимуть слухачів відомі в Україні рок та поп гурти:

“Астерія” – молодий коростенський гурт, що став цьогорічним відкриттям рок-музики Житомира;

“Bnditoz Band” – рокабільщики з Вінниці, що відрізняються нестандартним підходом до життя і власної творчості, троє обезбшених хлопців, які змусять Вас мимоволі піти до танцю;

“Рапіра” – гурт з молодою солісткою, яка не дивлячись на свій молодий вік вже досягла неабияких результатів;

гурт “Щастя” відомий навіть за межами нашої країни, особливою популярністю користується у Франції;

“Андерсон” – київський хард-кор, що може розірвати натовп, знахідка для тих, хто любить відриватися під сценою, зачаровє своєю музикою та глибоко соціальними текстами.

Хед-лайнерами свята стане яскравий і чарівний, агресивно-тендітний, жорстко-ніжний гурт “Гапочка”, що нещодавно представляв нашу країну на всесвітньому фестивалі “Global battle of the band”.

Залишаться задоволені всі музичні гурмани.

Акція проводитиметься у вигляді свята благочинності. Подивитись на що буде не тільки дорослим, а й дітям. Обєднаймося серцями, аби досягнути поставленої мети — дати майбутнім новонародженим дітям другий шанс.

_________________________

Совенко МАРІЯ

Залишити відповідь