Вінницька активна молодь йде у театр

Share

члени Вінницької ФРІ презентують свій осередок 13 травня Вінницький осередок ВМГО ФРІ взяв участь у проведені культурно-просвітницького заходу «Активна молодь іде в театр». На виставу було запрошено представників шкільного та студентського самоврядування, активістів, волонтерів, членів молодіжних громадських організацій, а також тих, хто бажав про них дізнатись. Активну молодь приймав і розважав чудовою комедією «Гарнір по-французьки» Вінницький державний академічний музично-драматичний театр ім. М. Садовського. 

Вінницька ФРІ підтримує акцію

Головною метою акції було завдання познайомити учасників молодіжного руху Вінниччини між собою, а також з існуючими молодіжними громадськими організаціями. Тому перед виставою усі запрошені мали змогу поспілкуватись і ознайомитись з молодіжним рухом Вінниччини, який було представлено такими організаціями як: ВМО ВМГО «Фундація Регіональних Ініціатив», ВОМО ВМГО «Демократичний Альянс», скаутська організація «Пласт», ГО «Екологічна ліга», ВМО «JCI», ВОМГО «Паросток», БФ «Бригантина», БФ «Від серця до серця», Інститут екології ВНТУ. Представники вищезазначених організацій охоче розповідали усім бажаючим про свою громадську діяльність, заходи, що плануються і проводяться в даний час, концепції, цілі і завдання своїх організацій.

активісти

Необхідність проведення таких заходів диктується низькою громадянською активністю більшості молодих людей і непоінформованістю про існуючі молодіжні течії. Тому ВінФРІ планує не тільки долучатись до подібних заходів, а й організовувати свої, залучаючи більше молоді та молодіжних громадських активів.

загальна виставка 

Організатори висловлюють подяку адміністрації, акторам та працівникам Вінницького державного академічного музично-драматичного театру ім. М.Садовського.

Островська Лілія

 Член Правління ВінФРІ

Залишити відповідь