Київська ФРІ звернулась до СБУ, щоб припинити репресії проти студентської профспілки

Share

ФРІГолові Служби безпеки України
Хорошковському В.І.


Шановний Валеріє Івановичу!

Просимо проінформувати нас про діяльність Служби безпеки України стосовно наших партнерів – студентської профспілки «Пряма Дія». За інформацією її активістів, більше як пів року на профспілку вчиняється тиск. Причому, на жаль, існує підозра, що тиск чиниться зі сторони працівників саме Вашого відомства.

Зазначимо, що саме після бесіди активістів профспілки з працівником СБУ, відповідні чиновники почали активно залякувати молодь виключенням з університету, погрожували звільнити батьків активістів з роботи. Варто відмітити, що багато хто з чиновників в індивідуальних бесідах давали зрозуміти, що на них „тиснуть зверху”.

За нашим глибоким переконанням, діяльність студентської профспілки «Пряма Дія» її активістів жодним чином не має викликати увагу у Служби безпеки України. Оскільки діяльність профспілки не загрожує ані державному суверенітету України, ані конституційному  ладу,  ані територіальній  цілісності,  ані економічному, науково-технічному  чи  оборонному потенціалу  України. Не загрожує діяльність профспілки також законним інтересам держави чи правам окремих громадян. Не займаються члени цієї профспілки і розвідувально-підривною діяльністю іноземних спецслужб, не посягають на державні таємниці, не планують злочини проти миру і безпеки людства, не займаються тероризмом, корупційною діяльністю, організованою злочинною діяльністю чи іншою протиправною діяльністю.

Як і Служба  безпеки  України, «Пряма Дія» – правоохоронний  орган, який діє в менших, але також важливих масштабах – захищає права та інтереси молоді у вищих навчальних закладах, а також намагається захищати права молодих найманих робітників. Тож просимо поставитися із розумінням та солідарністю до щирого прагнення справедливості цих молодих людей!

З повагою та надією на співпрацю,

Михайло Лебедь,

Голова Київського осередку
Всеукраїнської молодіжної організації
«Фундація Регіональних Ініціатив» (ФРІ)

Залишити відповідь