Близько 2000 дітей у Вінниці годували горобчиків

Share

Завершення акції Нарешті весняні дні проявили себе у повній красі. Саме тепер, 8 квітня ми завершили акцію «Нагодуй горобчика» у Вінниці, впевнившись, що всі птахи ситі і неушкоджені. І підвели невеличкі підсумки. В нашому місті акція пройшла досить активно та продуктивно. Нею зацікавилося управління освіти міської ради, яке допомагало розповсюджувати інформацію та надавало всю необхідну підтримку.

Завершення акції

Члени громадських організації та студенти університетів проявили себе як волонтери і допомагали діткам годувати горобчиків і окрім цього проводили в навчальних закладах виховні заходи, де розповідали про важливість піклування про пташок в ігровій формі. Найактивніше себе проявила ФРІ, яка й координувала акцію у місті, а також Демократичний Альянс, Екологічна Ліга та БФ «Подільська Громада».

Завершення акції

З Вінниці 9 шкіл провели у себе акції, це 30, 16, 3, 10, 7, 12, 18, 20, 1. За що організатори дуже вдячні. Адже у цих школах можна з впевненістю сказати, що дітки молодших класів вже знають та допомагають пташечкам взимку. Заходи у школах були дуже різними, десь більше було виховного спрямування, інші дітки зробили «упор» на віршики та малюнки, ще одна школа порадувала величезною кількістю годівничок. В кожному закладі була своя родзинка, яка найбільше запам’яталася.

Завершення акції

«Всього за період акції було згодовано близько 3 тисяч пакетиків з кормом для пташок. Отже, наші пернаті друзі цієї зими не голодували. І наступної зими ми також про них подбаємо. І кількість закладів яка прийме участь в акції обов’язково зросте!» – зазначила координатор акції в м. Вінниця, голова Правління Вінницької ФРІ Коваленко Христина.Залишити відповідь