Тренінг Євроавтобусу в Жовтневому

Share
Тренінг в Жовтневому

В Жовтневому буде місце для поцілунків! І створити його вирішили спільними зусиллями старшокласники, селищна рада та команда Євроавтобусу.
Робочий візит в Жовтневе пройшов напрочуд продуктивно! Яким мріють бачити Жовтневе місцеві молоді люди? На це питання ми шукали відповідь під час тренінгу.

Виявилося, що в селищі молодь мріє відремонтувати дороги, відбудувати стадіон, відкрити кінотеатр, створити великий молодіжний центр та…обладнати місце для поцілунків;-)
Як може Євроавтобус стимулювати втілення мрій молоді, ми обговорювали вже наступного ранку в офісі голови селищної ради. Вирішили за бажанням молоді провести семінари та тренінги з іноземцями в лісі, ввечері провести святкову селищну ватру з танцями різних народів світу, а протягом другого дня Євроавтобусу провести конкурс з ліплення вареників та шоу «Жовтневе має таланти».
Місцевий координатор проекту Алінка Познанська, голова Сумського осередку ФРІ, активно працюватиме, щоб об’єднати активну молодь Жовтневого та створити на своїй малій Батьківщині потужний селищний осередок ФРІ. А Євроавтобус стане чудовою нагодою навчити молодих та ініціативних людей брати на себе відповідальність та створювати позитивні зміни в суспільстві.
П.с.
А ще юні лідери Жовтневого мріють про те, щоб молоді не продавали спиртне.

Залишити відповідь