Готуємось до “Тиждня довіри” разом з Ганді та ФРІ

Share

Сьогодні в Києві пройшла робочо-дружня зустріч представників Міжнародної громадської організації <<Основи свободи>> та представників Київського осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації <<Фундація регіональних ініціатив>>. ФРІшники прийняли рішення долучитися до акції <<Тиждень довіри>>, що проходитиме з 16 до 23 квітня. 

Це гарна справа! А також першаможливість зустрітись в Україні з керівником та ідеологом національно-визвольного руху Індії – Раджмоханом Ганді, онуком Махатми Ганді.

“Тиждень довіри” має на меті закликати українців переосмислити значення довіри для кожного з нас і для держави в цілому.  Дефіцит довіри у суспільстві – від міжособистісних стосунків до міжнародних відносин, був тією перепоною, з якою все життя стикався і проти якої боровся Махатма Ґанді.

Раджмохан, який завітає до нас на “Тиждень довіри”, є не тільки нащадком Махатми Ґанді. Його діяльність також є продовженням та поширенням філософії його діда. Він детально вивчив життя і вчення Махатми Ґанді, про що свідчить вже друга книга, де онук без зайвого ідеалізму зображує Махатму такого як він був – людиною із своїми слабостями та спокусами. Продовжуючи ідеї Махатми, професор, письменник, колишній член парламенту Індії Раджмохан Ґанді вже півстоліття бере участь у ініціативах, спрямованих на побудову довіри, миру, демократії у світі та боротьбу з корупцією та нерівністю.

З повагою,

Антон Делікатний,

Київський осередок Всеукраїнської молодіжної громадської організації “ФУНДАЦІЯ РЕГІОНАЛЬНИХ ІНІЦІАТИВ”
(095)605 15 63
(063)827 38 37

Залишити відповідь