Ще в одно місті України от-от народиться непосидюча ФРІшка. :) хлопці і дівчата бажаємо вам успіху у ваших перших кроках. Пам’ятайте, що вся команда Всеукраїнської ФРІ завжди готова підставити вам своє плече!
План діяльності Івано-Франківської ФРІ на квітень-травень-червень 2010 J (про зміни, додатки та інші події детальніше буде повідомлено на fri.com.ua) :
9.04 – Презентація ФРІ у Івано-Франківську. Знайомство молоді із Фундацією. Установчі збори Івано-Франківської ФРІ.
10.04 – Другий день знайомства з Фундацією об’єднаємо із проведенням тренінгу “Школа соціальних медіа та комунікації”
17.04 – Семінар із стратегічного планування діяльності Івано-Франківської ФРІ. Мета семінару – визначення основних пріоритетних завдань для ІФ ФРІ на майбутнє.
24.04 – Зустріч молоді із Іван Малковичем чи іншим укр.поетом. Своєрідний літературний вечір для ФРІшників.
6.05 – Про саму акцію приурочену до святкування дня міста, повідомлю згодом (після проведення семінару).
14.05-15.05 – Проведення тренінгу “Школа громадської активності”. Знову чекаємо в гості ФРІшних тренерів :)
26.05 – Вечір танців для ІФ Фрішників і Фрішниць)
1.06 – До дня захисту дитини проведемо благодійну акцію і першого дня літа завітаємо із фрішниками до дитячого сирітського притулку міста.