Ідея створити ландшафтний парк літала в повітрі

Share

лишилося мало часу І відбулося це в аграрному технікумі в селі Ілліча поблизу міста Костянтинівка Донецької області.

Відразу відчулося, що в технікумі навчаються вже не зовсім діти-школярі,  а студенти – більш доросла молодь. Технікум виховує агрономів, спеціалістів із землеустрою та меліораторів: всі спеціальності, пов’язані з відродженням України, як аграрної держави.

Перше враження про технікум: молодь готова допомагати, діяти, щось змінювати, боротися за своє майбутнє. Адміністрація всіляк намагається підтримати своїх вихованців. На  участь в тренінгу координатори провели відкритий конкурсний відбір – молодих та активних виявилося не мало;-))

Про що мріють вихованці технікуму в селі Ілліча? Виїхати за кордон на пмж, працювати за спеціальністю, бути заможними, подорожувати… Говорили ми про “практичні” мрії та мрії “рожеві”, “нереальні”… Де живуть обмеження наших можливостей: серед оточення чи в  голові кожного з нас? Питання, над якими варто замислитися…

Всі три команди технікуму розробили схожі ідеї спільного масового заходу з європейцями під час приїзду Євроавтобусу – асболютна більшість студентів прагнуть створити куточок раю на території навчального закладу. Квіти, дерева, пагорби, дивовижні комбінації з каміння, колодязь і…хата-мазанка! Таким бачать ландшафтний парк юні аграрії, котрі готові розробити детальний план парку та організувати всіх студентів технікуму на масову толоку.

Вже дуже скоро на Донбасі європейці разом з молоддю аграрного технікуму мрії перетворюватимуть в реальність.

Отож, будьмо реалістами, творімо неможливе;-)

Залишити відповідь