Акція “Нагодуй горобчика” стартувала у Сумах

Share

Сумська ФРІ разом з вихованцями зразкової студії образотворчого мистецтва Сумського палацу дітей та юнацтва 13 лютого в цетральному сквері міста ім. Т.Г.Шевченка годували птахів у рамках Всеукраїнської акції “Нагодуй горобчика”.  

Домовилися ми із завідуючою відділом декоративно-прикладної творчості Коздровською Валентиною Миколаївною про проведення виховного заходу для діток зразкової студії образотворчого мистецтва Сумського ПДЮ. Ми розповідали про необхідність годувати пташок, допомагати їм, адже ті так потребують саме їхньої допомоги, а дітки 6-8 рочків (2 групи по 12 чол) слухали нас та малювали пташок. Вийшли справжні дитячі шедеври! Малювали і горобців, і сорок, і фазанів, і цапель. Після дружньої фотосесії, вже разом з батьками ми пішли до скверу ім. Т.Г. Шевченка і почали разом зі “Жменькою” годувати птахів. В основному на обід завітали голуби та горобці. До нас підходили батьки з маленькими діточками і також долучалися до акції. Маленька Ксюша, коли вже всі добряче змерзли і почали розходитися, підішла до голуба (який був кволим і не міг разом з іншими пташками жваво їсти) і не відійшла від нього , доки він не поїв з її рук. Спостерігаючи за такими картинами нашого життя, розумієш, що майбутнє у нас є – і це наші діти!

Ще приємною несподіванкою для батьків стала фотосесія професійного фотографа – Олександри Лазоренко. Дуже вже всі дивувалися, коли ми на запитання: “Скільки будуть коштувати фотографіі?”, ми відповідали: “Безкоштовно!”. Дивувалися та раділи.

Це перший захід в місті Суми в рамках Всеукраїнської акціїї “Нагодуй горобчика”, який подарував усім учасникам багато позитивних емоцій! Далі буде…

[flickr album=72157623316009073 num=10 size=Thumbnail]

Залишити відповідь