Найдовший «ЦЬОМ» відбувся у Дубні

Share

Що може змусити серце перекачувати щохвилини на один літр крові більше звичайного? Надати руху 28 м’язів тіла одночасно й миттєво підвищити артеріальний тиск? Спровокувати викид адреналіну, а також спалити дюжину калорій? Ранкова пробіжка, здача іспиту, побілка стель? Не вгадали: поцілунок

З нагоди Міжнародного дня закоханих, 14 лютого 2010 року, Дубенська районна молодіжна громадська організація „Фундація Регіональних Ініціатив” провела романтичний захід – встановлення рекорду найтривалішого та наймасовішого поцілунку у місті. Отож, ми поцікавилися результатами.
Спілкуючись із організаторами весту Олександром Наконечним та Віктором Гаврилюком, стало відомо, що участь у «ЦЬОМі» зареєструвалося лише чотири команди, які складалися з двох людей (хлопець та дівчина). Не дивлячись на прохолодну погоду (-5), закоханим зовсім не забракло сили публічно висловили свої теплі почуття один одному.
Подивитися також було на що, адже 3 години 10 хвилин та 4 секунди безперервного «ЦЬОМу» принесли Ілоні Кварценюк та Дмитру Лук’янчуку абсолютну перемогу. Другими у цьому романтичному дійстві стали Лідія Любарська з Юрієм Бугою. Щоправда рівненського рекорду дубенчанам поки що побити не вдалося, адже минулого року в подібному заході він тривав… аж чотири години й дванадцять секунд! До книги рекордів Гіннеса нам також ще далеко, адже як відомо найтриваліший поцілунок, котрий туди потрапив розтягнувся аж на 17 днів 10 годин і 30 хвилин. Після чого переможці «загриміли» в лікарню з виснаженням організму. Після виписки їх шляхи розійшлися і більше не перетиналися.
Тим паче нагадаю, що в якості подарунка за рекордний «ЦЬОМ» у Дубні була романтична вечеря у кафе «Ліра» за кошт закладу. Друга пара також отримала свій презент у вигляді грошової премії, яку, за повідомленням організаторів, надав особисто депутат Дубенської міської ради від БЮТ Олександр Карп’юк.
Отриманий позитивний настрій від «ЦЬОМу» викликав цілком логічну думку, а чи не повторити вест у нашому місті наступного року. Проте, відповідь на дане питання прийде тільки з часом.
Слід відмітити і той факт, що подібного у Дубні ще ніколи не було. Відповідно і подивитися на це видовище зібралося чимало молоді. Тепер у місті лишень ходить чутка, чи знайдуться наступного разу такі шалено закохані молоді люди, котрі зможуть перед публікою випередити своїх попередників.

Залишити відповідь