Рівненщина знайомиться з «АРТ-ХАОСом»

Share

Це не новий мистецький стиль, ані пусті балачки стосовно тільки однієї назви. Звісно, вона є на перший погляд досить специфічною. «АРТ-ХАОС» – це мистецький конкурс, про який вже почули Львівщина, Тернопільщина та Рівненщина. Тепер же прийшов час познайомитися із ним на території Волині.

Отож, «АРТ-ХАОС» є підготовчим етапом до відкриття західноукраїнського проекту Дубенської районної молодіжної громадської організації “Фундація Регіональних Ініціатив” – Вільна мистецька формація «ФРАМ». Метою конкурсу є залучення та розвиток маловідомої або загалом невідомої суспільству талановитої молоді, яка пише (вірші, поезію, прозу, публіцистику), малює, створює фотошедеври з подальшим розвитком на проекті шляхом участі у різноманітних мистецьких заходах.

Практично сьогодні ми можемо говорити, що молодь нашого міста гуртує навколо себе творчу маловідому молодь Західної України задля того, аби разом вчитися творити мистецькі речі, зокрема й обмінюватися ними.

Всі твори учасників «АРТ-ХАОСу» розглядаються редакційною колегією, що складається із восьми осіб, серед яких шість редакторів. Причому майже кожен – із іншого регіону або відповідає за певну територію. За офіційною інформацією прес-служби проекту «ФРАМ», вже у скорому часі планується офіційне відкриття мистецької формації, участь у якому візьмуть молодіжні гурти та виконавці з різних областей Заходу.

Про те, де відбудеться саме відкриття, поки що залишається у таємниці. Лише за чутками можна здогадатися, що все ж у культурній столиці України – Львові.

Учасником цього дійства сьогодні може стати кожна молода творча людина, котра бажає розвиватися разом з учасниками проекту.

Тож давайте трішки про умови самого допідготовчого конкурсу.
Якщо тобі від 8-ми до 35-ти і ти виявив бажання показати свої літературні, фото та мистецькі роботи широкому загалу з подальшим розвитком на проекті «ФРАМ», тоді – це твій шанс. Щодо кількості літературних робіт, то вона не повинна перевищувати 10 (вірші, поезія), 2 авторських аркуші для прози, публіцистики, краєзнавчих досліджень. (АА дорівнює 40 000 друкованих знаків прозаїчного тексту (враховуючи цифри, розділові знаки, проміжки між словами), чи 700 віршованим рядкам, чи 3 000 кв.см площі ілюстративного матеріалу на сторінках видання), 10 (фотознімки та малюнки). У релізі положення про проект також є ще одна незначна вимога про те, що до творів обов’язково докладається фотокартка учасника, коротка автобіографія та номер телефону, за яким автор буде сповіщений про його зарахування на проект. Звісно, за можливості, а це буде чи не найкращим варіантом, можна скористатися електронним варіантом рукопису. В такому разі слід відсилати на поштову скриньку ART-XAOS@ukr.net літературні оригінали кожного учасника, при їх попередньому огляді-редагуванні, будуть відображені на web порталі проекту, який, як відзначили редактори мистецької формації, уже в процесі заповнення інформацією.

Рукописи, за бажанням автора, можуть бути повернуті за попередньою домовленістю.
За останніми повідомленнями прес-служби «ФРАМу», лише на Дубенщині до конкурсу вже долучилося більше сотні талановитих учасників. Ця цифра, вочевидь, є уже набагато більшою, адже львів’яни, тернополяни і волиняни також із захватом долучаються до конкурсу. Вочевидь, мета мистецького об’єднання маловідомої талановитої молоді є чудовою ідеєю з її подальшим розвитком. А ось самим учасникам досить цікаво відчути та спробувати себе у ролі молодих поетів, письменників, журналістів, фотографів та художників на проекті. Як запевнили редактори «ФРАМу», після офіційного відкриття у мистецької формації буде продовження ще на двох досить цікавих рівнях, де молодь зможе не тільки реалізувати свої можливості, але й здобуде для себе авторитет та повагу серед колег. Та називати сьогодні ще дві гілки редактори не взялися, адже, мовляв, для всього є свій час. Отож ми обов’язково повідомлятимемо про цікаві події у цьому західноукраїнському систематичному мистецькому проекті вільної мистецької формації «ФРАМ».

Свої твори поштою ви можете відсилати на вказану нижче адресу: 35600, вул. Шкільна, 22, с. Панталія, Дубенський р-н, Рівненська обл., з позначкою «ФРАМ».

Для більш детальної інформації звертайтесь: (063) 055-01-52 (Тетяна), (093) 875-57-31 (Олег).

Залишити відповідь