Перший семінар із стратегічного планування у Вінницькій ФРІ

Share

Зважаючи на внутрішні потреби Вінницької ФРІ, було прийнято рішення провести серію із трьох семінарів із стратегічного планування. Перший відбувся 10 лютого, в приміщенні Вінницького відділення “Forex Club”. Проведення таких заходів взяла на себе член ВінФРІ Альона Кирилюк.

frivinnytsya1

Під час семінару учасники намагались краще зрозуміти, що саме їм дає громадська діяльність, яка є місія громадянського суспільства. В групах були розроблені такі критерії.

frivinnytsya2

Також тренером було запропоновано дебати, в яких одна частина учасників характеризувала негативні сторони організації, а інша тільки позитивні, в результаті чого вдалось сфокусуватись на тих проблемах організації, які необхідно вирішувати в першу чергу.

frivinnytsya3

Даний семінар був тільки першим з трьох запланованих семінарів із стратегічного планування діяльності Вінницької ФРІ. А на разі, найближчим часом плануємо провести тренінг-семінар для активу шкіл м. Вінниці на тему громадської активності молоді та провести акцію “Нагодуй горобчика”, а також активно долучились до “Епідемії доброти”, що вперше проводиться у нашому місті, як велика акція. Рекомендую ознайомитись і можливо провести у себе: http://dobrota.in/

Дмитро Дідик, член правління ВМО ВМГО “Фундація регіональних ініціатив”

Залишити відповідь