Харківська ФРІ: лекція «Твій свідомий вибір – твоє майбутнє!»

Share

Сьогодні перед харківською молоддю постало питання – як бути далі? Кого обирати на виборах? На що ми впливаємо? Тому черговий ФРІ-вечір був присвячений вибору, від якого залежить майбутнє.

До обговорення було запрошено Юрія Чумака (помічник Міністра внутрішніх справ України, відповідальний секретар Громадської ради з питань забезпечення прав людини при ГУМВС України в Харківській області) та Олександра Поступного (завідувач кафедри соціології та політології НТУ ХПИ, кандидат філософських наук, доцент).
Зустріч почалась із заповнення прогалин у знаннях, за яке взявся Юрій Чумак, – «Досить бути Україні буферною країною. І неважливо, хто стане президентом, йому все одно доведеться вирішувати ті ж самі проблеми. А от як ми оберемо і чи будуть голоси пораховані чесно? Це вже інший аспект, адже яким би поганим не був закон про вибори, ми маємо його дотримуватись.
Нажаль, наша влада не приділила належної уваги перевірці списків виборців, що дає можливість проводити фактично легальні фальсифікації. Тому, дуже важливо прийти на вибори, навіть якщо Ви нікого не підтримуєте, щоб за вас не вирішували вашу долю!»
У другій частині вечора, коли до слова був запрошений Олександр Поступний, акцент був трохи змінений і розмова велася довкола проблеми – що мають робити люди, щоб жити в успішній країні.
«Щоб досягти чесних виборів, ми маємо пройти ще не один десяток виборчих кампаній. Йдучи на вибори, голосувати в жодному разі не можна за тих, хто нас обманює. Нам обіцяють нереальні речі, адже знають, що ми не караємо за невиконання обіцянок.
У цих передвиборчих перегонах жоден з кандидатів не описав технологію виконання своєї передвиборчої програму. Україні потрібна стратегія побудови соціальної держави, а часу для цього лишається дуже мало» – сказав пан Олександр про перспективи та наслідки вибору.
Також, за словами пана Олександра, найбільше золото країни – це інтелект її громадян. Тож давайте видобувати та обробляти своє золото. Варто почати творити нашу долю вже 17 січня.

Аня Власенко

Залишити відповідь