“EduCampLviv’09” або “Навчився сам – поділись з іншими”

Share

“Якщо тобі допомогли оволодіти знаннями, чому б не допомогти іншим це зробити???:)”- саме ця фраза стала основним девізом львівських інтернет-навчань, що відбулися днями у Львові.

Львівський осередок ВМГО ФРІ організував комп’ютерні навчання під назвою EduCampLviv’09 для всіх охочих. Навчання проходило у легкій атмосфері тренінгу. Акцент організатори зробили на простоті викладу навчального матеріалу, та на теплоті живого спілкування між тренерами і учасниками цього заходу. Тренінг мав на меті культурний розвиток молоді. Оскільки це дійство відвідали активні представники різних молодіжних громадських організацій, то «вчителі» намагалися показати важливість знання Інтернету, як важливого засобу комунікації між всіма осередками громадських організацій. «Викладачі» також практично довели, що Інтернет – це величезна маса різноманітної корисної інформації, яку просто потрібно вміти знайти. Навчання тривало 5 годин. За цей час тренери показали масу різноманітних соціальних мереж, блогів, пошукових систем та сайтів обміну інформацією, найвідоміші з яких розглядали детальніше, а також намагалися спрямувати кожного у потрібне русло для подальшого розвитку.

Таким чином, в кінцевому результаті всі присутні на цьому заході отримали можливість набагато швидше і ефективніше виконувати необхідні комп’ютерні операції))

Шкрамко Соломія – прес-секретар Львівської ФРІ
Львівський осередок ВМГО ФРІ

Залишити відповідь