Будь FREE разом Perfekt

Share

Кохання – це безумство, що має вищий розум. Це відповідь на питання людського існування. Це таємна магія, яку пізнає не кожен. Це смуток і радість, це біль і щастя, це таємниця і всесвіт бажань. Воно незбагненне і прекрасне, чуттєве і всесильне. А ще воно вільне…”Будь FREE разом Perfekt”, – під таким гаслом пройшла Перфектна вечірка, приурочена до святкування для Святого Валентина, організована Рівненською Фундацією Регіональних Ініціатив. Генеральним спонсором вечірки, як ви вже здогадалися, стало Рівненське представництво торгівельної марки «Перфект».
Вечірка відбулась в одному з найбільших та найпрестижніших нічних клубів Рівного – диско-барі «Магнат». Бажаючих гарно провести час зібралося чимало, більшість серед яких були саме студенти. А, як відомо, студенти халяву люблять, тому презервативи, які безкоштовно роздавалися при вході, розійшлися дуже швидко.
Чудова музика, гарна компанія, веселі розваги створювали справжню невимушену атмосферу. Молодь вільна у своїх бажаннях, розкута і невимушена у своїх вчинках, тому конкурсна програма з використанням презервативів пройшла на ура. Розважальну програму провели талановиті МС, виховані нашою ж Фундацією.
Без жартів та курйозів також не обійшлось. В одного юнака у самий відповідальний момент натягування презерватива на банан, банан розламався навпіл. Юнака було визнано інвалідом та героєм вечора одночасно. А за побажанням публіки саме він став переможцем конкурсу і в нагороду отримав пакунок презервативів з 72 штук. Пообіцяв їх використати чим швидше.
Рівненська Фундація та торгівельна марка Перфект подарували молоді гарне свято та настрій, а для багатьох цей вечір перейшов у більш приємне продовження. Отож вітаємо усіх зі святом Святого Валентина. І нехай кохання супроводжує Вас протягом усього життя.

Залишити відповідь