Рівненська ФРІ дарує дітям весь світ

Share

«Подаруй людині рибу – вона буде сита цілий день, навчи її ловити рибу – вона буде сита все життя». Під таким гаслом пройшло урочисте відкриття нового проекту Рівненської ФРІ та Ліги українських жінок «Увесь світ дітям», що відбулось 30 січня 2007 року.В рамках проекту «Увесь світ дітям» передбачено навчання дітей з соціально незахищених верств населення азам комп’ютерної грамоти на базі Молодіжного Центру, який координує Рівненська Фундація. Відтепер діти з малозабезпечених сімей матимуть змогу безкоштовно отримати навики роботи з комп’ютером та роботи в середовищі Інтернет.

Дітей та організаторів прийшов привітати голова міського управління сім’ї, молоді та спорту Сергій Анатолійович Шевчук. Він пообіцяв і надалі сприяти реалізації подібних проектів та повну підтримку з боку влади. Окрема подяка за фінансову та технічну підтримку фірмі «Малтітек».

Наразі навчання проходять 15 дітей шкільного віку на базі сучасної оргтехніки. В основному це діти з малозабезпечених родин, батьки яких не можуть дозволити собі придбати комп’ютер, або навіть оплатити відповідні курси. Кваліфіковані вчителі обіцяють безкоштовно підняти їх рівень володіння комп’ютером до рівня досвідченого користувача.

Також доступ до безкоштовного Інтернету та оргтехніки в цьому ж Молодіжному Центрі у вільний від навчання дітей час матимуть активісти молодіжних громадських організацій м. Рівне.

Знання комп’ютерної грамоти обов’язково знадобиться цим дітям в майбутньому. Реалізація проекту «Увесь світ дітям» справді показала, що лише за співпраці громадських організацій, бізнесу та сприянню влади можна ефективно вирішувати подібні проблеми.

Залишити відповідь