«Свободу не вимкнеш!»: ФРІ на KyivPride 2021

Share

Всі люди рівні перед законом і мають право, без будь-якої різниці, на рівний їх захист законом (Загальна декларація прав людини, ст. 7).

Цей епіграф було обрано не випадково, адже тема захисту прав ЛГБТ+ та інших груп гостро постала у вересні 2021 року. Саме тоді проходив ПрайдМісяць. Фрішники приєдналися до решти учасників і вимагали імплементації законопроєкту №5488. Що передбачає покарання за злочини на ґрунті нетерпимості до ЛГБТ+ та інших груп.

За рейтингом ILGA-Europe (європейський філіал Міжнародної асоціації геїв, лесбійок, бісексуалів, трансгендерів та інтерсексуалів) Україна посідає 37 місце з 49 за рівністю та відсутністю дискримінації, що свідчить про негативні тенденції в нашій державі.

ФРІ виступає проти насильства, жорстокості та дискримінації. Так ми транслюємо наші цінності рівність і взаємоповагу. Вважаємо, що кожен має право на свободу вибору і цей вибір має поважатися.

Саме тому 19 вересня фрішники долучилися до KyivPride, аби виступити за підтримку ЛГБТ+ спільноти в Україні.

Тільки від нас залежить майбутнє нашої держави, де завдяки нашим зусиллям процвітатимуть толерантність і повага до прав людини.

«Свободу не вимкнеш!»