Короткометражки про клімат та квест про ЦСР у Луцьку

Share

Осінь для Луцького ФРІ почалася дуже активно та цікаво. Вересень був насичений величезною кількістю подій. Серед них кінопоказ “Короткий метр про планету” та англомовний квест про Цілі Сталого Розвитку. Обидва заходи були реалізовані врамках Глобального кліматичного страйку за майбутнє.

Глобальний кліматичний страйк за майбутнє – рух, який охопив світ і спонукав молодь вийти на вулиці, розпочала шведська школярка Грета Тунберг, яка з серпня 2018-го року виходила на одиночний страйк біля Парламенту Швеції з вимогою врятувати клімат.

Про англомовний квест “А що далі? What is next?”

8 команд-учасників мандрували вулицями Луцька, виконували цікаві завданнячка, говорили про проблеми людства та переконувалися, що зміни починаються з нас.

Вмотивовані захищати планету, повні шалених емоцій і усвідомлення, того що ми є частиною чогось глобального, дійшли до фінішу та отримали приємні подаруночки

Готові до викликів, перемог, поразок, злетів і падінь.


Про кінопоказ “Короткий метр про планету”.

Більше 30 зареєстрованих людей, а приєдналося до нас близько 60ти людей . Ми були приємно здивовані кількістю зацікавлених.

Атмосфера та привітність Волинського краєзнавчого музею, заповнений зал, усі охочі готують чай в свої еко чашки та смакують печивом друзів ТЕРЕМНО ХЛІБ.

Чудові спікери, розповідають про себе та обговорюють тематичні відео зі всіма присутніми.
Yuliia Babiy ділиться власним професійним досвідом і думками стосовно збереження природи.
Leonid ShastiaVsereduninas Tuvoniuk демонструє тизер анімаційного мультфільму “Планета Неяшок”, зробленої на власній анімаційній студії “Імаго”
Наталя Терещук (Natalia Tereshchuk) дещо схвильовує показом нестандартної анімації.
Андрій Моклиця завершив кінопоказ жвавою дискусією щодо туристичного потенціалу Чорнобиля.

І вікторини пограли. І подарунки отримали. І сертифікат в кіно PremierCity виграли.
Іншим партнерам Молодіжний центр Волині та магазину “Здоров’ячко” теж подякували.

Про Цілі Сталого Розвитку теж згадали.
Емоції , цікаві теми для роздумів, інформація , яка залишиться на довго в пам’яті та для роздумів, яскраві фото та затишна атмосфера – ось так було на заході .

Подяка усім учасникам, спікерам, партнерам, команді оганізаторів ФРІ Луцьк та Lutsk Night Cinema