ЗАЯВА ВМГО «ФРІ» ПРО ​ПІДТРИМКУ КИЇВПРАЙД 2019

Share

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Фундація Регіональних Ініціатив» (ФРІ) наголошує на важливості забезпечення прав і свобод всіх людей без дискримінації та захищає свободу мирних зібрань, свободу самовираження, свободу слова та переконань, що належать до основоположних свобод людини.


ФРІ визнає та захищає рівні права усіх людей, незалежно від віку, статі, політичних, релігійних чи інших переконань, кольору шкіри, раси, сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності, роду і характеру занять, громадянства, сімейного та майнового стану, місця проживання, мовних або інших ознак.

Виходячи з цього, ФРІ підтримує проведення КиївПрайду 2019 та Маршу Рівності як заключної події КиївПрайду 2019.

Отже, ми повідомляємо про те, що цьогорічний КиївПрайд відбувається за нашої підтримки. Ми надамо медіапідтримку та іншу допомогу за взаємною згодою із Організаційним комітетом КиївПрайд 2019.

ФРІ повністю підтримує позицію Організаційного комітету КиївПрайду, що КиївПрайд — це про присутність та видимість в суспільному просторі, який однаково належить усім нам, і ніким не може бути монополізований.

ФРІ підкреслює, що напади на ґрунті ненависті до ЛГБТ+ людей є неприйнятними та не мають місця в демократичній і толерантній державі. Ми закликаємо органи правопорядку забезпечити мирне і безпечне проведення КиївПрайду 2019.