Як мотивувати людей

Share

HR-служба продовжує активно працювати і хочемо поділитись з вами кількома порадами про те, як мотивувати людей.

1. Довіра – перш за все.

Окрім робочих стосунків, ви повинні зберігати і дружні, бути максимально щирим зі своєю командою, цікавитися їх справами і проводити час поза роботою. Незважаючи на свій статус, потрібно бути на рівні із людьми і ніколи не «стрибати вище своєї голови».

2. Неформальне спілкування

Влаштовуйте якомога більше неформальних зустрічей, тематичних корпоративів, тімбілдингів та нетворкінгів. Це допомагає поєднати приємне з корисним: і відпочити, і обговорити всі важливі моменти.

3. Фідбек і заохочення

Підтримуйте з командою зворотний зв’язок: як щодо виконаних завдань і досягнутих цілей, так і стосовно помилок. Заохочуйте не лише словесно, а й маленькими дрібничками.

4. Допомагайте людям знайти себе і виявити свої сильні сторони.

Для цього ставте перед ними досяжні цілі, співвідносні з їх можливостями.
Часто буває так, що люди не зовсім впевнені в своїх силах або ж їм бракує віри в себе. Однак завдяки вашій допомозі і підтримці вони матимуть можливість реалізувати свій потенціал.

5. Дайте можливість висловити свої думки, побажання, пропозиції чи незадоволення.

Потрібно регулярно проводити бесіди, як групові, так і тет-а-тет, аби розуміти, що відбувається із кожним членом команди. Також можна зробити ящик для анонімних листів, де кожен зміг би висловити свою думку.

Проте, пам’ятайте, що підхід до кожного є індивідуальним. Багато залежить від вас та ваших навичок, як HR-менеджера. Слід постійно дізнаватися нове, пробувати це на практиці і тим самим удосконалюватися. Проте один спосіб завжди буде актуальним – просто будьте людьми. Розумійте, цінуйте і поважайте один одного. І хай прибуде з вами СИЛА.