Youth Generation Conference

Share

А ви вже чули, що наші друзі AIESEC Ukraine організовують конференцію для молоді YouthGeneration Conference`18?

Ми там будемо, тому запрошуємо і вас!

Молодь з усієї України з’їдеться на конференцію YouthGeneration Conference, щоб обговорити провідні тенденції побудови кар’єри майбутнього

18 листопада міжнародна молодіжна AIESEC проводить у Києві щорічну конференція YouthGeneration Conference, участь в якій візьмуть понад 400 делегатів з усієї України. Її метою є розвиток підприємництва та професійних компетенцій серед молоді для їхнього подальшого успішного працевлаштування.

Чому варто відвідати конференцію? Тому що YouthGeneration Conference – це:

  • Нетворкінг – платформа для спілкування, нових знайомств та зв’язків.
  • Знання – інструменти для особистого і професійного розвитку.
  • Практика – можливість вирішувати реальні кейси компаній, створювати ідею стартапу з іншими учасниками конференції.

 

На конференції учасники зможуть прокачати свої навики в одному з напрямів:

 

ТВОЯ ІДЕЯ – для тих, хто планує запустити стартап або відкрити власний бізнес. Спікери секції поділяться з учасниками порадами, як реалізувати власний проект – від етапу ідеї і до її успішного втілення в життя. Вирішення бізнес-кейсів оцінюватимуть досвідчені стартапери та бізнесмени.

ТВОЯ КАР’ЄРА – для людей, що прагнуть розвиватись у конкретній сфері та навчитись правильно “продавати” себе працедавцям. У цій секції делегати отримають поради та підказки щодо роботи та побудови кар’єри, будуть взаємодіяти з представниками корпоративного сектору та візьмуть участь у воркшопах від професіоналів різних сфер бізнесу.

Довідково:

Міжнародна молодіжна організація AIESEC займається розвитком лідерських та професійних якостей молоді через програми міжнародних стажувань. Організовуючи у Києві та інших містах України  конференції та форуми, вона створює платформу для комунікації проактивної молоді, провідних українських компаній та громадських організацій.

 

Реєстрація: http://bit.ly/YouthGenUa

Більше інформації на сайті: http://aiesec.ua/youth-generation-2/

Ph.: https://www.pexels.com/