ФРІ-табір “Business Camp 6.0” від ФРІ Вінниця

Share

Днями завершився 5-денний наметовий ФРІ-табір “Business Camp 6.0”, організований ФРІ Вінниця. Учасники, які з’їхались зі всієї України, мали змогу не лише обговорити з професійними тренерами специфіку ведення бізнесу, а й спробувати свої сили на практиці та зробити реальні перші кроки у розвитку власної справи. На початку дійства усі вони були поділені на команди, кожна з яких створювала та розвивала ідею, яку потім, в кінці табору, презентувала на загал.

FRIBusinessCamp 2018 (6)

Нововведенням програми цьогорічного табору стала блокова система тренінгів: кожен блок складався з теоретичної частини, наприклад, лекції, та практичної – воркшопу і роботи в команді безпосередньо. В кінці дня команди консультувались з тренером кожного блоку, який оцінював їх роботу і присуджував певну кількість балів, що мало безпосереднє значення для визначення команди-переможця в кінці табору.

В перший день учасники дізнались про те, як сформувати бізнес-гіпотези і перевірити ідеї на міцність – цю важливу тему розкрив для них Роман Зварич, Product Manager у Preply.com.

FRIBusinessCamp 2018 (111)

Наступним кроком стало вивчення бізнес-планування з президентом Центру Підтримки Малого Бізнесу Тетяною Валуйською. Основні аспекти роботи в команді показала учасникам Вероніка Кобзиста, яка виконує роль Scrum-master’а у проекті реформи сімейної медицини “ПРАЙМ”.

FRIBusinessCamp 12_08_2018 (35 of 64)

Третій день для таборових жителів був надзвичайно насиченим: спочатку Тарас Бученко, експерт маркетингу, презентував тему, яка цікавить всіх бізнесменів-початківців і не тільки: “Як ефективно підвищити продажі”. Потім Разборська Олена, доцент Донецького національного університету імені Василя Стуса, детально розповіла про стартапи, внутрішній аудит і те, як налаштувати бізнес-клімат. І в завершення – “Юридичні аспекти ведення бізнесу” від Олександра Захарчука, і треба відмітити, що кожен з учасників приділив цій темі достатньо уваги.

FRIBusinessCamp 13_08_2018 (12 of 32)

Четвертий день почався з того, що учасники дізнались все про інвестиції завдяки Генадію Поліщуку, Президенту Бізнес-клубу “MoneyFest”. Після цього всіх чекав неймовірний сюрприз у вигляді нестандартного тімбілдінгу – гри в Лазертаг від наших партнерів – спортклубу Varvar.

FRIBusinessCamp 2018 (371)

FRIBusinessCamp 2018 (385)

FRIBusinessCamp 2018 (387)

FRIBusinessCamp 2018 (400)

А потім учасники заслухали лекцію на тему “Маркетингові інструменти” від надзвичайно досвідченого тренера, СЕО Ria Media, Олега Горобця. І, нарешті, в останній день нашого табору про соціальне підприємництво розповів Максим Студілко, активний громадський діяч, голова ГО “Джерело надії”.

FRIBusinessCamp 14_08_2018 (10 of 67)

Після цього учасників чекало випробування – фінальна презентація їх проектів. Всі залишилися задоволеними, а команда переможець отримала спеціальний приз від наших партнерів – бізнес-консультацію від компанії Crowdin.

FRIBusinessCamp 12_08_2018 (2 of 64)

Окрім насиченої програми, організатори подбали і про особливу атмосферу проекту. Проживання у наметах, смачна польова кухня, прекрасні краєвиди села Демидівка, вечірні ватри з піснями під гітару та серпневе зоряне небо подарували усім незабутні спогади, натхнення і мотивацію для подальшої роботи.

FRIBusinessCamp 15_08_2018 (183 of 183)

«П’ять днів я була в наметовому ФРІ-табірі “Business Camp 6.0”. Я й досі відчуваю безліч емоцій від атмосфери і від людей! Я вдячна організаторам, які протягом всього табору дарували нам свою любов, піклувались про нас і завжди готові були прийти на допомогу. Я навіть уявити не можу скільки своїх сил і часу вони вклали у це! Щодо людей – ти дійсно не знаєш, до кого бігти і з ким розмовляти, адже кожен настільки унікальна особистість! Всі – розумні і досвідчені, кожен має свою думку і свій світогляд. Цей кемп дав мені дуже багато корисної інформації, яка надихає і мотивує. Дякую ФРІ Вінниця, дякую Business Camp, дякую всім і кожному»

– учасниця ФРІ-табіру “Business Camp 6.0” Тамара Іванова, м. Херсон.

FRIBusinessCamp 2018 (141)

FRIBusinessCamp 2018 (345)

FRIBusinessCamp 12_08_2018 (65 of 64)

Більше фото можна знайти тут: Flickr Business Camp 6.0